Aktívna dovolenka pre všetkých

Napadlo vás niekedy absolvovať aktívnu dovolenku namiesto ležania na pláži alebo pri bazéne? Tento typ dovolenky sa stáva čím ďalej populárnejší. Vyberiete si len aktivity, ktoré preferujete a nájdete si dovolenku snov. Ako však hľadať takúto dovolenku?

Presne na tento účel vznikol portál ActivTrip.sk – Vaša aktívna dovolenka. Nájdete tu podrobný zoznam viac ako 7500 ubytovaní na Slovensku a v Českej republike. Stačí si zvoliť kritéria (lokalitu, aktivity, cenu, vybavenie, služby) a náš vyhľadávač vám nájde vhodné ubytovania. Na stránke sa tiež nachádza ActivTrip AGENT. Stačí si označiť ubytovania, ktoré sa vám páčia a jedným tlačítkom AGENT odošle všetkým váš dopyt s konkrétnymi požiadavkami. Potom je už len na ubytovateloch, kedy Vás budú kontaktovať s konkrétnou ponukou na mieru.

Na stránke sa tiež nachádza kompletný zoznam lyžiarských stredísk na Slovensku a v Česku. Nechýba podrobné vyhľadávanie (lokalita, cena, obtiažnosť, služby atď…) ako aj snehové správy aktualizované každú hodinu.

Neváhajte a navštívte portál ActivTrip ešte dnes a vyberte si vysnenú dovolenku…