Prieskumy súčasného životného štýlu hovoria jasne – cestovanie na pracovisko vám zo života odkrojí aj 2 roky! Dochádzanie do práce trvá dlho, kancelárie na prenájom Bratislava sú príliš ďaleko od vášho bydliska a pred vami ďalšia nudná cesta autom či MHDčkou… čo tak stráviť tento čas príjemne a dokonca si ho užiť? Máme pre vás niekoľko tipov!

 

Hudba. Nič vás tak dobre nenaladí do pracovného dňa, ako príjemná hudba. Pokiaľ cestujete autom, zvýšte hlasitosť a zaspievajte si spolu s rádiom! Povinnou výbavou používateľa mestskej hromadnej dopravy sú zas kvalitné slúchadlá a nabitý audio prehrávač.

 

Literatúra. Ranné čítanie preberie mozgové bunky k životu a naštartuje kreativitu. Nezáleží na tom, či vám spoločnosť v dopravnom prostriedku robí denná tlač, obľúbený časopis či dobrá kniha. Vo vlaku oceníte elektronickú čítačku so zaujímavými textami, v aute si zas môžete vypočuť pútavú audioknihu.

 

Múdry telefón. Ponúka nespočetné možnosti zábavy. Patríte k tým ľuďom, ktorí si cestu trolejbusom najradšej vyplnia hraním hier? Aj surfovanie na webe je čoraz jednoduchšie vďaka bezplatným wifi sieťam, ktoré na svojich linkách zavádzajú dopravné spoločnosti. Vďaka smartfónu vybavíte zo sedadla MHD takmer všetko.

 

Snívanie. Spánok vo vlaku býva príjemný, snívať s otvorenými očami však môžete skutočne kedykoľvek, aj keď je kupé preplnené “ukecanými” spolusediacimi. Čomu sa vo voľnom čase venuje tá pekná blondínka pri okne? A kde pracuje pán sediaci po ľavej strane? Vymýšľanie nepravdepodobných životných scenárov je zábavná činnosť, vyskúšajte to!

 

Rozhovor. Niet nad osobný kontakt, technika nikdy nenahradí rozhovor medzi štyrmi očami. Nudíte sa a váš spolusediaci očividne tiež? Nebojte sa osloviť ho! Nie vždy to vyjde, ale vo väčšine prípadov sa ľudia potešia úprimnému záujmu iných. Nikdy neviete, či sa z cudzincov nestanú dobrí priatelia. Minimálne vás cesta električkou obohatí o nové poznatky.

 

Nepáči sa vám žiaden zo spomínaných nápadov? Nájdite si taký pracovný priestor na prenájom v Bratislave, ktorý bude v tesnej oblízkosti vášho bydliska, a prežite dochádzanie do práce radšej príjemnou prechádzkou :) Prenájom nebytových priestorov, ktorý je skutočne na úrovni, nájdete na Seberíniho ulici v Ružinove.