Hotel ibis Bratislava

Accor, popredná svetová skupina pôsobiaca v hotelovom segmente, pokračuje v rozširovaní svojho pôsobenia v strednej Európe prostredníctvom rozsiahleho developmentu a úspešnej spolupráce s partnermi. Jedným z nich je dobre vybudované partnerstvo s Mogotel Hotel Group. Najnovším projektom, na ktorom obe skupiny spolupracujú, je modernizácia ibis Bratislava Centrum. Ide o zrekonštruovaný hotel, ktorý sa nachádza v samom srdci hlavného mesta Slovenska.

Spoločný projekt má za cieľ spojiť pozíciu a know-how spoločnosti Accor, globálneho lídra v tomto odvetví, s rozsiahlymi skúsenosťami spoločnosti Mogotel, úspešného operátora v regióne. V rámci dohody prevezme ibis Bratislava Centrum značka Mogotel a hotel prejde rozsiahlou rekonštrukciou. Tým sa dostane na najnovšie štandardy Accor a pod značkou ibis bude pokračovať vo svojej činnosti ako franšízový hotel.

Mogotel Hotel Group, popredný prevádzkovateľ hotelov z pobaltských štátov, ktorého ambície siahajú po celej strednej a východnej Európe, už so spoločnosťou Accor úspešne spolupracoval. Prevádzkoval franšízové hotely vo väčších mestách Slovinska a Maďarska a v mnohých ďalších. Projekt ibis Bratislava Centrum je spoločným záväzkom spoločností Accor a Mogotel poskytovať výnimočné hotelierske služby za atraktívnu cenu, v popredných destináciách regiónu.

Sme radi, že sa môžeme vydať na ďalšiu cestu s Mogotel Hotel Group. Značka ibis ponúka energické miesta, ktoré povzbudzujú ľudí k spájaniu a interakcii, vďaka čomu je fantastickým doplnkom hotelového trhu v Bratislave a na Slovensku. Veríme, že zrekonštruovaný hotel prekoná očakávania a bude aj naďalej poskytovať nezabudnuteľný pobyt pre našich hostí z celého sveta – povedal Dilek Sezer, Senior Development Director – Accor South Eastern Europe.

Ibis Bratislava Centrum sa nachádza v historickom centre mesta a je jediným 3-hviezdičkovým hotelom v tejto oblasti, ktorý priťahuje hostí perfektnou kombináciou cenovej dostupnosti a vysokej kvality služieb. Strategická poloha hotela na úpätí kopca v blízkosti nádherného bratislavského hradu a len 5 minút chôdze od Starého Mesta zaisťuje hosťom bezkonkurenčné pohodlie, ktoré im umožňuje bez námahy spoznávať podmanivé hlavné mesto.

Sme nadšení, že môžeme prijať výzvu revitalizovať tento hotel a poskytnúť našim hosťom nezabudnuteľný zážitok. Naša ešte intenzívnejšia spolupráca so spoločnosťou Accor potvrdzuje naše zaviazanie sa k výnimočným službám a dodržiavanie medzinárodných franšízových štandardov. Tešíme sa na odhalenie pozoruhodnej premeny hotela ibis Bratislava Centrum – uvádza Ivans Dokicans, Development Director – Mogotel Hotel Group.

Prechod k renovácii ibis Bratislava Centrum je súčasťou pokračujúceho úsilia spoločnosti Accor posilniť svoju pozíciu v strednej Európe prostredníctvom budovania partnerstiev s úspešnými miestnymi hráčmi v hotelovom biznise. Ako jediný hotel pod hlavičkou Accor na Slovensku bude ibis Bratislava Centrum slúžiť ako výkladná skriňa odhodlania skupiny určovať štandardy v strategických mestách v regióne.