Detské turistické nosiče – všetko pre pokojné výlety a turistiku

Uvažujete nad kúpou detského turistického nosiča ? Potrebujete pomôcť pri nákupe nosiča pre vaše dieťa ? Navštívte našu stránku adamsport.eu a nájdete všetky základne kritéria pri výbere detského turistického nosiča.

V našej ponuke detských turistických nosičov nájdete tieto modely a značky od renomovaných výrobcov detských turistických nosičov Deuter, Marsupio, Ferrino, Tatonka, Zopa, Tufi. Detské turistické nosiče na trhu v optimálnom pomere ceny a kvalitatívneho spracovania konštrukcie podľa nášho výberu.  Ponúkame detské turistické nosiče:

Detský turistický nosič Marsupio Carry Baby – najľahší detský nosič s nosnosťou do 20 kg s minimálnou hmotnosťou nosiča 2,1 kg.

Detský turistický nosič Tatonka Baby Carrier – kvalitný detský Tatonka s duralovou konštrukciou.

Detský turistický nosič Zopa Carrier Sport Red – český tradičný výrobca.

Turistický nosič TUFI nosič s konštrukciou – cenovo najdostupnejší nosič pre deti.

Detský turistický nosič Deuter – 3. generácia renomovaného turistického nosiča od Deuter.

 

Ponuka turistických nosičov pre deti je u nás veľká. Zatiaľ čo predošlé generácie využívali výhody detských turistických nosičov minimálne dnes je situácia rozdielna. Rodičia čoraz častejšie vyhľadávajú a používajú na nosenie svojich detí turistické nosiče.  Ak sa pre niektorý z nosičov rozhodnete, napíšte nám na adamsport@adamsport.eu .

Adam sport má moderný objednávkový systém, ktorý svojim zákazníkom umožňuje komfortný, pohodlný a efektný nákup priamo od obrazovky počítača. Nie je to nič zložité a v mnohom sa celá operácia podobá nakupovaniu v normálnom obchode.

Jedna odpoveď na: Detské turistické nosiče – všetko pre pokojné výlety a turistiku

  1. Eugen Vodehnal píše:

    Dobrý deň
    Keby by si chceli kúpiť detský nosič nakúpte tu http://www.adamsport.eu/thermarest-zlit.
    Ja som bol veľmi spokojný s touto internetovou stránkou doživotná záruka je veľká výhra,ďalej máte dovoz zdarma veľmi dobre majú ceny aj keď sú trochu väčšie ale za zdravie si rád priplatím.Ja som bol s nákupom veľmi spokojný hlavne z Deuter Kid Comfort III + pláštenka Deuter Raincover lebo aj keby ma prekvapil dážď v horách nevadí lebo má to super vybavenie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *