Už názov napovedá, že originálny toner pochádza priamo od výrobcu konkrétnej tlačiarne a jeho kvalita je na vysokej úrovni. Jeho ‚nevýhodou‘ je však predajná cena. Následkom tejto skutočnosti je fakt, že u obchodníkov je málo týchto originálnych tonerov skladom a je potrebné ich objednávať dopredu.

Na druhej strane kompatibilný toner je kvalitatívne veľmi podobný originálnemu toneru čo sa kvality týka, ale cena na pultoch predajcov je podstatne nižšia. Značný finančný rozdiel je spôsobený tým, že kompatibilný toner nie je vyrobený výrobcom tlačiarne, ale inou firmou, ktorá si ‚neúčtuje za značku‘.
Ďalšou výhodou okrem ceny kompatibilných tonerov je, že alternatívny výrobcobca nešetrí pri plnení nádobky s farbou, ktorú naplní až po okraj, čím získate cca o 150% viac atramentu za nižšiu cenu.
Z ekonomického hľadiska si zákazníci vyberajú tlačiareň a kompatibilné tonery najmä pre nízku cenu a dostupnosť, a oceňujú najmä to, že nemusia objednávať drahšie, originálne catridge a dlho čakať. Kompatibily sa nedoporučuje rozhodne kupovať z druhej ruky, ale od overených predajcov, kde je zaručená certifikátmi vysoká kvalita a dobrá cena.
     Printmania s r.o. je zameraná na predaj výhodných kompatibilných tonerov. Printmania nakupuje sortiment priamo od slovenského výrobcu tonerov a v menšej miere dováža zo zahraničia. Z týchto dôvodov vie zabezpečiť bezkonkurenčnú cenu pre zákazníka, ale aj vysokú kvalitu s 24 mesačnou zárukou. Samozrejmosťou je že každý produkt je pred odoslaním vopred otestovaný a preverený na dosiahnutie požadovanej kvality tlače s 24 mesačnou zárukou. Za kvalitu produktov a služieb svedčia aj hodnotenia na známom porovnáči heureka.sk kde je Printmania hodnotená skutočnými zákazníkmi a spotrebiteľmi na 98% čo sa spokojnosti týka!!!
     V našom porfóliu je možné nájsť aj ostatný sortiment ako atrament, atramentové cardtridge a plniace sady, či dokoca kancelárske potreby.