TvojaKava.sk

Radi si pochutnáte na kvalitných a čerstvých čajoch Eilles? Alebo máte radšej lahodnú kávu? Tvojakava.sk vám zaručí, že na vaše chvíľky s kávou len tak ľahko nezabudnete.
Kto sme a čím sa zaoberáme? Sme predajcovia a založili sme pre vás stránku tvojakava.sk, ktorá vám umožňuje nakupovať rôzne nápoje online. Sortiment ponúkaný na našej stránke tvojakava.sk máme vždy skladom a dodanie tovaru uskutočníme do 48 hodín od prijatia objednávky. Prečo by ste mali nakupovať u nás? Naša firma už 15 rokov prevádzkuje tovarové a presso automaty a dodáva potrebné suroviny pre kaviarne, nemocnice a rôzne inštitúcie.

V súčasnosti prevádzkujeme množstvo automatov a dodávame naše produkty viac ako 500 firemným odberateľom. Nápoje, ktoré vám predávame sú čaje, kávy, horúce ovocie, čokolády a kapucína. Ako príklad na kávu tu máme tradičnú popradskú zrnkovú kávu od slovenského výrobcu s názvom Bop Restaurant alebo Popradskú Fincu. Obe kávy vynikajú hlavne svojou chuťou a výhodnou cenou. Ďalšie príklady, tentoraz na čaj, ktorý ponúkame, sú čaje Eilles, ktoré výrazne vynikajú svojou chuťou rovnako ako u kávy Bop Restaurant. Okrem nápojov vám tvojakava.sk tiež ponúka kávomaty a rôzne dochucovadlá ako napríklad cukor alebo med. Potrebujete niekoho na prevádzkovanie vašich kávomatov alebo hľadáte stránku, na ktorej budete môcť nakupovať nápoje, dochucovadlá a kávovary? Tak nečakajte zbytočne a nakupujte na eshope Tvoja Kava za výhodné ceny!