Chcete mať doma plno krásnych šperkov a peknej bižutérie? Neviete ako šperky farebne zladiť? Môžeme Vám pomôcť pri výbere vhodných šperkov a bižutérie podľa vášho vkusu.

 Ponúkneme Vám kombináciu šperkov, tak aby ste sa cítili výborne doma aj v spoločnosti.  Výber šperku a bižutérie pre každodenné nosenie sa môže zdať ako jednoduchá úloha.  Ale opak je pravdou. Šperky alebo bižutériu, ktorú si môžete vziať bez problémov do zamestnania, kina, divadla aj na nákupy musí spĺňať určité kritéria funkčnosti a krásy.  V našom internetovom obchode nyx.sk si môžete vybrať nádherný SET šperkov Swarovski ELEMENTS za bezkonkurenčnú cenu. Set obsahuje náušnice, náhrdelník a náramok. Celý set je pozlátený 18-karátovym bielym zlatom. Ponúkame aj nádherný SET šperkov Swarovski CUBE za bezkonkurenčnú cenu. Set obsahuje náušnice a náhrdelník. Celý set je pozlátený 18-karátovym zlatom. Pre krásne dámy máme dámske hodinky LEAF s príveskom Moderné dámske náramkové hodinky v RETRO štýle s príveskom alebo súpravu  Shamballa Quartz hodinky, jeden pár Shamballa náušníc a prívesok s retiazkou na krk.

Náš internetový obchod pre Vás pripravil aj súpravu Shamballa náramok, jeden pár Shamballa náušníc so strieborným zapínaním a prívesok s retiazkou na krk (retiazka je strieborná). Pokiaľ budete potrebovať pomôcť pri výbere šperku, bižutérie, parfémov, štýlových hodiniek, briliantov za bezkonkurenčné ceny napíšte na info@nyx.sk.