Najlepšie tepovače do 200 eur

Tepovače alebo odborne nazývané extraktory vám vyčistia koberce , čalúnený nábytok , interiéry alebo sedadlá v automobiloch. Ak hľadáte nejaký tepovač a neviete si vybrať vybral som pre vás 3 najlepšie tepovače do 200 eur podľa testov a recenzií. Tieto tepovače resp. vysávače s možnosťou tepovania sú cenovo prijateľné. Určené sú hlavne pre tých , ktorí nebudú plánovať tepovať príliš často.

1. miesto Kärcher SE 4001 – orientačná cena 169 €

Kärcher SE 4001 je tepovač extraktor a má rôzne využitie. Používa sa na čistenie kobercov, rohožiek, schodov s kobercovými povrchmi, čalúnenia, PVC, linolea, prírodného kameňa, keramickej dlažby, prestavby, alebo na čistenie auta. Tento vysávač vám zaručuje optimálne hĺbkové čistenie nielen podláh, kobercov, ale aj čalúnených plôch. Ak hľadáte čistič na mokré aj suché vysávanie a tepovanie s výborným výkonom, množstvom funkcií s ľahkou obsluhou je Kärcher SE 4001 skvelou voľbou.

2. miesto ETA Mariner 2865 90000 – orientačná cena 145 €

ETA Mariner 2865 90000 je určený hlavne do bytov a menších firiem. Objem vrecka je 5 litrov a objem nádoby na prach a vodu je 8 litrov a na čistiaci roztok 4 litre. Viacúčelový vysávač ETA 2865 90000 Mariner je skvelým pomocníkom ako pri vysávaní, tak aj pri šampónovaní a čistení kobercov. Je možné suché aj mokré vysávanie.

3. Miesto Lavor Pro GBP 20 Pro – orientačná cena 192 €

Lavor Pro GBP 20 Pro je profesionálny čistič na čistenie tvrdých podláh a kobercov, vysávač na mokré a suché vysávanie. Prakticky vysávač pre profesionálne vysávanie čistenie a upratovanie s funkciou vstrekovania/odsávania pre dôkladné čistenie podláh, kobercov a čalúneného nábytku. Výhodou tohto vysávača je nízka váha a ešte ľahšia manipulácia, ktorej napomáhajú kolesá na spodnej časti vysávača, ktoré uľahčujú prácu pri čistení, vysávani a upratovaní.

autor Tepovače.eu