Spomínate si na tie komédie z 90. rokov, kde sa múdrym deťom všetci smiali? A spomínate si na to, že v tej dobe sme nosili modré tužidlá vo vlasoch a počúvali sme Scooter? Ak majú dnes vaše vlasy prirodzenú farbu a váš hudobný vkus nie je obmedzený len na nemecké techno, prestaňte si myslieť, že vytŕčať z radu vedomosťami nie je cool. Doba sa zmenila. Čím viac dnes viete, tým zaujímavejší ste pre ľudí vo vašom okolí.

Pri myšlienke vytvorenia SmartGuru stála hlavne túžba vytvoriť novým generáciám podmienky, ktoré by v 21. storočí mali byť absolútnym štandardom. Veríme, že naučiť sa dá všetko, čomu venujete svoj čas a svoju energiu. Nezáleží na veku, pohlaví alebo geografickom umiestnení, vo svete, v ktorom vládnu schopnosti, sme si všetci rovní, pretože máme spoločný cieľ – dosiahnuť svoje šťastie a spokojnosť spôsobom, ktorý nám je najprirodzenejší.

Všetko sa mení. Doba, účesy, oblečenie, svetonázory, politické režimy, počasie… byť múdry je však stabilná hodnota. Klasická. A ako taká má jedinečnú schopnosť byť trendy v každej dobe.

Dnes môžeme demonštrovať svoj status rôzne – tulipánovými sukňami z poslednej kolekcie, autami väčšími, ako je naše ego, či poslednou verziou telefónu, ktorý nám, pri všetkej dobrej vôli, dokáže pomôcť len v prípade, že v pravom hornom rohu svieti dostatočný počet percent.
Demonštrovať však svoj status tým, čo všetko a na akej úrovni ovládate, predčí čokoľvek zo spomínaného. Môžete mať šuštiaky, škodovicu a telefón bez internetu – ak ste schopný mať názor, ktorému sú ľudia ochotní venovať pozornosť.

Buďte Smart, lebo raz vypadne Google a čo potom?

 

autor: Lady Moon

 

Viac článkov od SmartGuru nájdete na našom blogu: https://www.smartguru.sk/sk/blog