Ahoj. Dnes by som ti rád predstavil novú webstránku, kde nájdeš filmy a seriály online. Jedná sa o stránku filmyaserialy.com nájdeš tu kopec najnovších seriálov, ktoré si môžeš zadarmo pozrieť. Od supportu, ktorý sa stará o túto webstránku viem, že tu bude možné sledovať aj online filmy, no táto funkcionalita je zatiaľ v príprave. Ku každému seriálu, ako napríklad online seriál lajna? tu nájdete v pôvodnom, českom dabingu. Takisto tu ale nájdete aj online seriály s titulkami, napríklad seriál American Horror Story čo môže byť výborné na vzdelávanie v jazyku. Pri sledovaní filmov budete schopní úplne počuť a rozumieť hovorenej angličtine. Počúvanie výslovnosti určitých slov vám pomôže zapamätať si ich a následne ich použiť pri rozhovore v praxi. Čítanie je určite užitočné pri zdokonaľovaní vašej angličtiny, ale rovnako dôležité je aj počúvanie, ako hovoriť anglicky.

Takisto ak na stránke filmyaserialy.com nenájdete svoj obľúbený seriál, použite odkaz seriál na želanie, kde si môžete vyžiadať pridanie svojho obľúbeného seriálu.

V dnešnej dobe existujú spôsoby, ako si môžete vychutnať filmy alebo seriály bez toho, aby ste nevyhnutne museli ísť do kín. Teraz si môžete oddýchnuť a vychutnať si film z pohodlia domova alebo na záhrade! Prezeranie filmov môže predstavovať úžasnú príležitosť na zmiernenie stresu z našich životov. Bolo medicínsky dokázané, že stres je spôsobený neustálym zvyšovaním napätia v človeku a bez spôsobu, ako ho zmierniť, je stres nepriateľný. Jedným z najlepších spôsobov, ako zmierniť napätie, je sledovanie filmov a seriálov.