Publikuj.sk je skvelá stránka, ktorá umožňuje tvorivým autorom prezentovať svoje myšlienky, názory či diela. Či už chceš tvoriť, alebo by si si rád prečítal články ostatných autorov, radi ta privítame a dúfame, že sa ti bude na našej stránke páčiť.

Tvor svoj vlastný obsah

Chceš svoje myšlienky zdielať so svetom? Chceš začať písať svoj blog o škole, varení či oblečení? Alebo chceš publikovať svoje krátke príbehy? Ak áno, si tu správne. Portál Publikuj.sk je skvelou možnosťou pre kreatívnych ľudí, ktorí chcú tvoriť a chcú, aby ich články boli čítané. No to nie je všetko. Publikuj.sk odmeňuje aktívnych užívateľov na základe obľúbenosti ich článkov. V prípade, že ti to pôjde, môžes si písaním aj pekne privyrobiť a tvoja snaha tak bude naplno ocenená.

Ako to funguje?

Celý systém funguje jednoducho a intuitívne. Ak bude tvoje články čítať veľa ľudí, dokážeš si zarobiť. Pisateľom vyplácame až 50­percentnú províziu zo ziskov z reklám umiestnených na stránke. Čím viacej ľudí bude tvoje články čítať, tým vyššia bude tvoja provízia. Pre vyplatenie provízie je nutné, aby tvoje články boli originálne a spĺňali podmienky používania portálu Publikuj.sk. Nemusíš sa však báť, podmienky nie sú príliš prísne.

Jednoduchosť nadovšetko

Chceme, aby bolo publikovanie článkov na našej stránke jednoduché. Aby si mohol písať jednoducho, bez technických znalostí. Chceme, aby každý, kto má čo povedať, bol schopný to povedať. Preto je naša stránka jednoduchá a prehľadná, a jej používanie je intuitívne. Zvládne to naozaj každý.

Získaj až 10 eur zadarmo

Noví pisatelia navyše na svoje konto od nás dostanú až 10 eur úplne zadarmo.Prvých 5 eur , hned pri registrácii a zverejnení prvého článku, ďalších 5 eur po zverejnení 10­teho článku.Na ich vyplatenie je potrebné napísanie zopár článkov a zarobenie aspoň ďalších 10 eur na províziach, kedže minimálna možná výplata je 20 eur. Taktiež budeme rozdeľovať aj mimoriadne prémie, a organizovať pre vás rôzne súťaže.

Máte sa na čo tešit.

Tešíme sa na vás na Publikuj.sk