Hľadáte administratívny priestor, pozemok, či kanceláriu pre Vás, či Vašu spoločnosť? Využite svoj čas efektívne a spolupracujte s odborníkmi. Sme tu pre Vás. Sme dlhoročným partnerom úspešných na trhu s komerčnými nehnuteľnosťami. Spolupracujeme s významnými developermi, ale aj majiteľmi menších komerčných priestorov. Práve preto je naša ponuka široká a zaujímavá. Na našej stránke nájdete širokú ponuku kancelárskych a komerčných priestorov. Poskytneme Vám cenné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom tej najvhodnejšej nehnuteľnosti pre Vaše podnikanie.

Zameriavame sa nielen na ponuku nehnuteľností, ich sprostredkovanie, ale našim zákazníkom poskytujeme aj doplnkové služby. Realizujeme pre Vás kompletný prepočet predpokladaných nákladov na prenajatý priestor, vrátane energií, či vybavenia priestorov. Radi taktiež vyriešime všetky komplikácie spojené s presunom nábytku z pôvodných priestorov do novo nájdených. Ponuky na našej stránke sú pravidelne aktualizované, v súčasnosti disponujeme s viac ako 350 ponukami kancelárskych priestorov na prenájom po celej Bratislave.

Kancelárie sú o rôznych výmerách, od štandardných prevedení až po tie luxusné. Je to veľmi jednoduché. Zadajte nám Vaše požiadavky a predstavy, ktoré o Vašej budúcej kancelárií máte, náš maklér spraví ostatné za Vás. Vyhľadá ponuky spĺňajúce stanovené kritéria a obratom Vám ich zašle. Ušetríte tak veľké množstvo času, ktorý môžete stráviť omnoho príjemnejšie. V prípade akýchkoľvek otázok, podnetov, či záujmu o spoluprácu sa neváhajte na nás obrátiť. Veríme, že nájdeme ten vhodný priestor práve pre Vás.

A čo je najlepšie, naše služby sú zákazníkom poskytované bezplatne. Tešíme sa na Vás!