Práve ste si kúpili svoje nové bývanie a chcete mu trošku dodať  „ šmrnc “ podľa seba ?

Kúpeľňa je nevýrazná, ale čo je  hlavné, vôbec  nespĺňa vaše požiadavky, WC je už staré , kuchyňa tiež na tom nie je zrovna najlepšie , to sú jasné signály na zmenu, ktorá vás čaká.

Chodník , po ktorom k Vám príde vaša prvá návšteva tiež nezodpovedá vašej predstave , ale čo je najhoršie, stará fasáda na dome sa olupuje a miestami to vyzerá hrozne a nevkusne  ?

Nevadí , všetko sa dá dať pekne do poriadku a moderne zrekonštruovať tak , aby ste sa vo svojom novom domove cítili super a nemuseli sa hanbiť pred známymi, práve naopak ,byť pyšný na svoju domácnosť.

Ponúkame vám naše služby v oblasti stavebných prác.

Naše partie pracovníkov  Vám navrhnú a prerobia bytové jadro, kuchyňu , urobia nové rozvody elektriny , znížia strop , postavia nové priečky, vymaľujú domácnosť sviežimi farbami, urobia novú fasádu ,ktorou v konečnom dôsledku  ušetríte aj na únikoch energií počas zimy.

Počas zimy si môžete zakúriť aj vo svojom novom krbe, či kachlovej piecke od nás , ktorá zahreje nie len telo ale aj dušu príjemným relaxom pri praskajúcom dreve v ohnisku.

Kontaktujte nás na stavby@rekonstrukcie-bytov-domov.sk

Alebo navštívte našu webovú stránku – www.rekonstrukcie-bytov-domov.sk