Hlavnou z činností našej spoločnosti je poskytovanie služieb v oblasti krátkodobého a dlhodobého prenájmu – požičiavania prívesných vozíkov a úžitkových vozidiel.

Našimi klientmi sú nielen bratislavskí zákazníci, ale aj klienti z blízkych miest a obcí, ktorí vo väčšine prípadov potrebujú vyriešiť problém, ako odviezť, resp. doviezť svoje nadrozmerné náklady a nákupy z nákupného centra, prípadne z iných predajní, či už v našej blízkosti, alebo z iného okresu na Slovensku. V ponuke máme brzdené, aj nebrzdené prívesné vozíky. S našimi vozíkmi dokážete odviezť tovar rôznej veľkosti aj hmotnosti, prípadne sa môžete vybrať na ryby, chatu, alebo na dovolenku. Prenájom vozíkov realizujeme na základe zmluvy a podmienok o prenájme. Pri zmluvnom (opakovanom) prenájme poskytujeme zľavy podľa dohody. Prenájom hociktorého z našich prívesných vozíkov si môžete objednať e-mailom, telefonicky, alebo priamo cez stránku pomocou formuláru. Ak si nebudete istý, ktorý z našich prívesných vozíkov na prenájom je pre Vás ten najlepší, neváhajte nás kontaktovať na info@pozicovnavozikov.sk – veľmi radi Vám pomôžeme pri výbere toho správneho prívesného vozíka.

Ďalšou z činností spoločnosti RENTO je poskytovanie služieb v oblasti krátkodobého a dlhodobého prenájmu úžitkových vozidiel (dodávky). Sťahujete sa, alebo potrebujete previezť väčší náklad? Výhodným riešením je prenajať si úžitkové vozidlo z našej požičovne za minimálne ceny. Živnostníci, resp. firmy, ktoré nemajú záujem vlastniť veľký vozový park si takúto dodávku, resp. úžitkové vozidlo, ktoré každý deň nepotrebujú radšej prenajímajú. Prenájom, resp. zapožičanie úžitkového automobilu Vás odbremeňuje od zabezpečovania parkovacích miest, povinného zmluvného poistenia, servisovania a pod. Pri zapožičaní úžitkového vozidla resp. dodávky od nás nie ste limitovaný počtom najazdených kilometrov.

Ak sa v našej ponuke nenachádza to, čo hľadáte, alebo potrebujete vedieť viac o technických parametroch – kontaktujte nás. Našou snahou je prispôsobiť ponúkané služby čo najširšiemu okruhu zákazníkov.