Prečo má zmysel, aby vaša spoločnosť používala palivovú kartu od FLEETCOR

Palivové karty od FLEETCOR sú neprekonateľne pohodlným riešením. Keďže FLEETCOR je oficiálnym partnerom Shell, palivové karty sú tiež akceptované na čerpacích staniciach Total, Esso a Avia. Takto získate všetky výhody systému aj iných ako len Shell čerpacích staniciach na Slovensku a 22.000 čerpacích staniciach Shell a jej partnerov  v celej Európe.

Shell karta je efektívnym prostriedkom kontroly nákladov pre podniky, ktoré hľadajú rozumné riešenie, ako tankovať svoje vozidlá.

 

  • Kontrolujte svoj účet online

 

Fleet karty umožňujú kontrolovať a sledovať náklady na jednej alebo viacerých rozličných palivových kartách online. Ponúkajú užívateľom a majiteľom firiem schoponosť udržať si prehľad vo financiách a primerané  prispôsobenie svojich nákladov. Online kontrola účtu sa dá spraviť cez počítač ako aj mobilné zariadenie.

 

  • Pohodlná fakturácia

 

Záznamy o nákupe paliva sú len jednou výhodou; pohodlná fakturácia umožňuje zákazníkom jednoduchú úhradu a doplnenie ich účtu k palivovej karte kedykoľvek je to potrebné.

 

  • Kontrola nákupov

 

Palivová karta pre firmy poskytne majiteľom firiem a účtu schopnosť kontrolovať, ako jednotlivý šoféri nakupujú v reálnom čase. Sledujte a primerane prispôsobujte rozpočet na palivo. Optimalizujte spôsob, ako je nakupované palivo pre váš vozový park.

 

  • Znížené náklady

 

Pre používateľov palivových kariet sú k dispozícii vratky DPH zo zliav z pohonných hmôt a špeciálne ponuky na palivo.

 

  • Pohodlné platby

 

Užite si výhody najflexibilnejšieho bezhotovostného platobného systému, ktorý vám umožní na vašom účte dokonca nastavenie produktov, ktoré je možné zakúpiť na každú jednu palivovú kartu. Okrem toho euroShell palivové karty poskytujú istotu, že ktorákoľvek transakcia je zabezpečená PIN kódom.

FLEETCOR palivové karty tiež ponúkajú prístup k špeciálnemu centru podpory pre zákazníkov, ktoré je k dispozícii, aby poskytlo odpovede na všetky otázky zákazníkov týkajúce sa fakturácie, nákupu paliva, oblastí dostupnosti a dokonca aj možností pre majiteľov čerpacích staníc, ktorý sa chcú pridať do siete FLEETCOR.