Napadlo vás niekedy absolvovať aktívnu dovolenku namiesto ležania na pláži alebo pri bazéne? Tento typ dovolenky sa stáva čím ďalej populárnejší. Vyberiete si len aktivity, ktoré preferujete a nájdete si dovolenku snov. Ako však hľadať takúto dovolenku?

Presne na tento účel vznikol portál ActivTrip.sk – Vaša aktívna dovolenka. Nájdete tu podrobný zoznam viac ako 7500 ubytovaní na Slovensku a v Českej republike. Stačí si zvoliť kritéria (lokalitu, aktivity, cenu, vybavenie, služby) a náš vyhľadávač vám nájde vhodné ubytovania. Na stránke sa tiež nachádza ActivTrip AGENT. Stačí si označiť ubytovania, ktoré sa vám páčia a jedným tlačítkom AGENT odošle všetkým váš dopyt s konkrétnymi požiadavkami. Potom je už len na ubytovateloch, kedy Vás budú kontaktovať s konkrétnou ponukou na mieru.

Na stránke sa tiež nachádza kompletný zoznam lyžiarských stredísk na Slovensku a v Česku. Nechýba podrobné vyhľadávanie (lokalita, cena, obtiažnosť, služby atď…) ako aj snehové správy aktualizované každú hodinu.

Neváhajte a navštívte portál ActivTrip ešte dnes a vyberte si vysnenú dovolenku…