Neviete ešte ako budete tráviť jarné prázdniny 2015? Prídite si ich užiť na chatu. Chata je ideálne miesto, pokiaľ chcete dovolenku tráviť s rodinou alebo s priateľmi. Chata je oveľa osobnejšia ako hotel, taktiež je oveľa výhodnejšia pokiaľ  máte malé deti. Tie sa tak môžu hrať vnútri aj pred chatou a stále sú na dosah.

Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha sú tri chaty na prenájom chaty v Terchovej. Chaty sú ideálne na strávenie jarných prázdnin. Komfortné vybavenie, herňa a spoločenská miestnosť s krbom prispejú k vašej pohode. Rekreačný priestor pri chate môžete využiť na guľovačku alebo stavanie snehuliaka. Pri chate máme postavené klzisko taktiež sú tu dobré podmienky na sánkovanie a bobovanie.

Na skok je to do Vrátnej doliny, kde sa nachádza rovnomenné lyžiarske stredisko. Jarné prázdniny na chate si tak môžete spestriť aj dobrou lyžovačkou. Nelyžiari môžu vyskúšať snowtubing. Pre deti je k dispozícii lyžiarska škôlka. Po návrate zo zimy isto oceníte wellness centrum s veľkou vírivou vaňou, fínskou saunou a infra saunou, ktoré sa nachádza priamo v chate.