Chceli by ste počas vašej lyžovačky 2015 lyžovať až v troch rôznych 5-hviezdičkových lyžiarskych strediskách? Je to možné! Ak sa ubytujete v Terchovej, odkiaľ sú do 45 min. cesty autom vzdialené všetky lyžiarske strediská, môžete zažiť zaujímavú zimnú dovolenku s lyžovačkou v troch rôznych strediskách.

Hneď vedľa Terchovej je lyžiarske stredisko Vrátna. Toto lyžiarske stredisko ponúka lyžiarom celkovo 14 km lyžiarskych trás, z toho 1 km je ľahkej náročnosti, 8 km stredne ťažkej a 5 km ťažkej náročnosti. Pre deti je k dispozícii detský park Kids Zone s lyžiarskou škôlkou.

Ďalšm lyžiarskym strediskom je Kubínska hoľa. Toto taktiež 5-hviezdičkové lyžiarske stredisko je vzdialené asi 30 min. cesty autom. Stredisko je výnimočné svojimi výhľadmi, ktoré ponúka zo všetkých zjazdoviek. Celkovo tu môžete lyžovať na 14 km zjazdoviek, na zjazdovky vás vyvezie spolu 8 vlekov a 2 štvorsedačkové lanovky.

Lyžiarske stredisko Veľká Rača je vzdialené asi 45 minút jazdy autom. Toto lyžiarske stredisko pre svoju polohu je mimoriadne obľúbené aj medzi lyžiarmi z Českej republiky a Poľska. Lyžovať tu môžete celkovo v troch lokalitách na 14,5 km zjazdoviek. Okrem lyžovania sa v stredisku môžete odviezť aj na bobovej dráhe.