Ako si nájsť prácu v zahraničí

 

Situácia z trhom práce nie je najlepšia. Kríza ešte stále len pomaly odznieva. Aj preto čoraz viac mladých Slovákov hľadá prácu za hranicami. Vďaka kvalitnej ponuke pracovných miest a brigád v zahraničí, nemusí byť problém nájsť si zaujímavú prácu pre kohokoľvek.

Skôr ako si začnete prácu hľadať, mali by ste si premyslieť, ktorá krajina je pre vás zaujímavá a akú prácu zvládnete.

Aktuálne ponuky práce v zahraničí

 

Pri mori sa rozbieha hlavná turistická sezóna. Veľký nápor dovolenkujúcich a s tým spojené služby potrebujú v tomto čase príležitostné brigádnické práce na leto. Mladý a šikovný si môžu zarobiť peniaze na brigáde v zahraničí, a pritom si užiť život v atraktívnej turistickej destinácii. Veľmi žiadané práce na leto sú pozície na miesto animátorov – športový animátor, detský animátor, animátor tanečník či spevák.

 

Letné brigády v zahraničí

 

http://www.personnel.sk ponúka denne aktualizované ponuky na brigádu v zahraničí, ktoré sú určené pre študentov, absolventov ale aj pre všetkých tých, ktorí si chcú privyrobiť zaujímavé peniaze. Takáto práca je najviac často v atraktívnej turistickej lokalite. Spojte príjemné z užitočným, vyberte si nami ponúkané letné brigády. Užijete si oddych pri mori, spoznáte nových a zaujímavých ľudí a ponúkame vám atraktívny zárobok.

Práca na leto v zahraničí

 

Ponúkame vám zaujímavú prácu na leto. Absolventi aj študenti, ktorí si chcú privyrobiť slušné peniaze, pre tých ponúkame overenú prácu v skladoch v Anglicku, prácu v potravinárstve v Holandsku alebo prácu v hotelovom priemysle a gastronómii v Grécku na Cypre. Ponuka práce na leto je skutočne široká, pozrite si našu celú ponuku, určite máme prácu, ktorá vás osloví.

Máme pre vás širokú ponuku práce v rôznych lokalitách a máme pre vás najlepšiu ponuku mzdy.

Zdroj: http://www.personnel.sk