Do Anglicka ideme za umením, kultúrou, pamiatkami a poznaním krajiny. Pre voľný čas máme v Anglicku množstvo múzeí a kultúrnych pamiatok, ktoré potešia každého.

Spoznáte Anglicko, zdokonalíte sa v jazyku a nájdete si optimálnu prácu pre vašu rodinu. Anglicko nie je len Londýn, ale aj krásna krajina pre náročných turistov.  Prácu v Anglicku máme na rôznych miestach, aj bez znalosti anglického jazyka. V našej ponuke máme prácu pre balenie a vyskladňovanie, balenie oblečenia, pracovníci v hoteloch.

Pracovník pre balenie a vyskladňovanie bez znalosti jazyka, vhodné najmä pre študentov, páry a skupiny. Sklady sú zamerané na hračky, oblečenie a náplňou práce je zaskladňovanie a vyskladňovanie tovaru. Práce sa uskutočňujú aj na malých ručných vozíkoch.  Možnosť je pracovať aj 7 dní v týždni na 3 pracovné zmeny. Ubytovanie je poskytované zamestnávateľom v radových domoch.

Balenie oblečenia potrebujete základne znalosti anglického jazyka. Dĺžka pobytu 6 až 12 mesiacov v meste Warrington.  Pracuje sa na 12 hodinové smeny systémom 4 dni práca a 4 dni voľna, alebo 5 dní po 8 hodín. Nastúpiť môžete celoročne aj pre dvojice a skupiny.

Pracovníci v hoteloch na recepcií, reštauráciách, baroch, v kuchyni musia mať znalosť jazyka na úrovni stredne pokročilý. Pracuje sa 40 hodín v týždenné s dvoma dňami voľna. Dĺžka práce min 3 až 6 mesiacov a pracovná skúsenosť je výhodou.

Všetky podrobné informácie o práci, platoch, pracovných časoch, výhodách nájdete na našej stránke http://www.personnel.sk.