Na Slovensku nie je veľa lokalít, kde by ste sa mohli ubytovať v jednom zariadení a užívať si lyžovačku vo viacerých kvalitných lyžiarskych strediskách. Jedno také miesto je na severnom Slovensku, neďaleko od Žiliny. Terchová, štýlová obec na úpätí Malej Fatry, je výborným miestom pre vašu lyžovačku na Slovensku.

Terchová je medzi lyžiarmi vyhľadávaná aj pre to, že je to z nej neďaleko až to troch top lyžiarskych stredísk. Najbližšie je lyžiarske stredisko Vrátna, do o niečo vzdialenejšieho lyžiarskeho strediska Kubínska hoľa trvá cesta 30 minút autom a na Veľkú Raču do 45 minút. Ak sa teda ubytujete v Terchovej, môžete každý deň lyžovať v inom lyžiarskom stedisku. Zážitok z lyžovačky na Slovensku teda môže byť porovnateľný so zážitkom z lyžovačky v zahraničí.

Ako tip na ubytovanie Terchová vám dávame chaty na prenájom Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Tieto chaty sú skvelým východiskovým miestom pre vaše lyžiarske výpravy. Okrem komfortnej výbavy je v chatách k dispozícii aj wellness centrum, ktoré isto príde vhod po celodennej lyžovačke.