Ak máte chuť na netradičný oddych nielen počas Veľkej noci,  hotelová sieť SIVEK HOTELS ponúka niekoľko možností. Či už sa rozhodnete navštíviť českú metropolu, alebo zvolíte relax v kúpeľoch, SIVEK HOTELS vám poskytnú prvotriedne služby. V hoteli Prameň Dudince máte možnosť stráviť Veľkú noc v kúpeľoch za najvýhodnejšiu cenu na trhu 123 eur v termíne 23. – 28. 3. 2016. K dispozícií sú aj ďalšie zvýhodnené relaxačné a rekondičné pobyty už od 125 eur na osobu a využiť ich môžete až do 27. 3. 2016. V prípade, že uprednostňujete aktívny oddych, pouvažujte nad Veľkou nocou v Prahe. Na výber máte hotely siete SIVEK HOTELS od najluxusnejších až po cenovo dostupnejšie.

 

Riaditeľka Hotela Prameň – SIVEK HOTELS v Dudinciach Slávka Bocianová k tomu hovorí: „Záujemcovia o veľkonočné pobyty by nemali váhať a kúpiť si pobyt s dostatočným predstihom. V súčasnosti už máme dve tretiny ubytovacích kapacít vypredaných. Zostalo nám už len približne 30 voľných miest a predpokladáme, že aj tie sa čoskoro vypredajú. Preto odporúčame všetkým, ktorí sa ešte stále rozhodujú, ako prežiť tohtoročnú Veľkú noc, aby si rezervovali pobyt čím skôr. Okrem Veľkej noci si však môžu dopriať cenovo výhodné pobyty aj v iných termínoch, napríklad cez jarné prázdniny. Hotel Prameň poskytuje najlepší pomer ceny a kvality wellness služieb.“

 

Zvýhodnené pobyty ,,Zima 2016“ platia do 27. 3. 2016. Relaxačné pobyty na 6 dní (5 nocí) s polpenziou sú v cene 125 eur, rekondičné na 6 dní (5 nocí) s polpenziou a 10 procedúrami sú za 149 eur v dvojlôžkových izbách s polpenziou. ,,Všetky už zahŕňajú voľný vstup do krytého bazéna s atrakciami,  vírivku, fitness a biliard. Zadarmo je aj domáci zákusok ku káve v kaviarni, wi-fi na izbách, internet na recepcii. Príplatok za jednolôžkovú izbu je 7 eur na deň, parkovné 3 eurá na deň. Ponúkame aj skupinové zľavy –  na každých 20 osôb je jedno miesto zdarma. Všetky služby poskytujeme pod jednou strechou, takže aj keď počasie niekedy nie je ideálne, hostia môžu čas príjemne využiť v našom Relax centre,“ upozorňuje S. Bocianová.

 

Vytúžený oddych si užijete aj v pražských hoteloch siete SIVEK HOTELS. Výkonný riaditeľ Viliam Sivek, jr. k tomu hovorí: „Praha ponúka rozsiahle možnosti ako tráviť voľný čas. Nájdete tu kultúrne, športové, hudobné, výtvarné vyžitie, ale aj rôzne výstavy, trhy a v neposlednom rade množstvo známych i menej známych historických pamiatok. Nech už prídete do Prahy za akýmkoľvek účelom, v našich hoteloch vám poskytneme plnú starostlivosť. Pokiaľ cestujete za kultúrou či zážitkami, ideálne sú naše hotely v blízkosti centra mesta – Kampa Stará Zbrojnica****, William ***+ oba v časti Malej Strany,  Melantrich*** v časti známeho Václavského náměstí, Harmony*** v časti Nové Město.“

 

Praha je ideálnou destináciu nielen počas veľkonočných sviatkov. Milovníci umenia majú možnosť navštíviť výstavu Tiziano-Vanitas na Pražskom hrade do 20. 3. 2016, ale aj Uměleckoprůmyslové múzeum so stálou expozíciou českého kubizmu. Gurmáni si prídu na svoje na Vinohradských masopustních trhoch, kde majú možnosť do 9. 2. ochutnať rôzne delikatesy typické pre tieto ľudové oslavy. V podobnom duchu sa nesie i ďalší gastronomický sviatok Grand Restaurant Festival. Táto jedinečná akcia umožňuje každému záujemcovi o kvalitnú gastronómiu navštíviť najlepšie a častokrát aj najdrahšie podniky za symbolické ceny do 29. 2. Návštevníci sa môžu zabaviť aj na Carnevale Praha 29. 1. – 9. 2., Festivale Spectaculare 20. 1. – 12. 2. či užiť si Best of Broadway 2. 2., kde česká filmografia zahrá najslávnejšie melódie z broadwayských muzikálov.

 

Praha sa stala populárnou nielen pre svoje historické pamätihodnosti, ale pre svoju centrálnu polohu v Európe je stále viac využívaná aj pre obchodné rokovania a profesijné meetingy. Viliam Sivek – SIVEK HOTELS je rodinná hotelová a gastronomická spoločnosť s viac ako 26 ročnou tradíciou v obore cestovného ruchu pod vedením úspešného hoteliera Viliama Siveka, rodáka zo Slovenska. Slovenská klientela je tak pre biznismena jedným z hlavných cieľových trhov, ktorej ponúka aj poznávacie balíčky a zážitkovú turistiku v Prahe s ubytovaním v najžiadanejších lokalitách a s vynikajúcim dopravným spojením.

 

Do siete SIVEK HOTELS patria pražské hotely Kampa, William, Melantrich, Harmony a Selský Dvůr. V súčasnosti spoločnosť prevádzkuje na Slovensku hotel Prameň Dudince s modernou rehabilitáciou a wellness centrom, kde sa liečia predovšetkým ochorenia pohybového ústrojenstva, poúrazové a pooperačné stavy. Hotel Prameň je situovaný na juhu stredného Slovenska, v jednom z najteplejších miest na Slovensku, v Dudinciach. Prešiel rekonštrukciou v roku 2000 a 2001, neskôr v roku 2010 bola daná do prevádzky nová prístavba s bazénom, rehabilitačnými priestormi a niekoľkými novými nadštandardnými izbami pre náročnejších klientov. Hotel disponuje cca 90-mi lôžkami, má 46 izieb, prevažne dvojlôžkových, ale k dispozícii sú aj apartmány a jednolôžkové izby.

 

Viac informácií je na www.sivekhotels.com a www.dudincepramen.sk