Keď sa povie „pracovná obuv“, väčšina z nás si predstaví vysoké topánky so železnou špičkou a nohu pevne uväznenú v ťažkom koženom objatí. Takéto topánky nás uchránia pred akýmkoľvek nebezpečenstvom, či už zo spodnej strany (prepichnutie) alebo z vrchnej (keď vám niečo padne na nohu). Avšak ako sa blížime k letu, je táto predstava – akokoľvek bezpečná – čoraz nepríjemnejšia. Čím je vonku teplejšie, tým viac sa nám potia nohy, a tak sa uzavretá obuv stáva skôr nutnou príťažou.   Ak vaša práca vyžaduje bezpečnostnú obuv, ale nechcete sa v lete dobrovoľne variť vo vlastnej šťave, stále je tu riešenie. Pracovné sandále.

Bezpečné pracovné sandále (aké zoženiete napríklad na www.delux.sk) vám poskytujú takmer rovnakú ochranu ako klasické pracovné topánky. Kvalitná tvrdá podrážka a oceľová vložka zabezpečia, že vaším sandálom neprenikne zo spodku ani klinec, ani rozbité sklo. Aj keď sandále obvykle nemávajú oceľovú špicu, kovové výstuže ju aspoň čiastočne nahrádzajú a ochránia vašu nohu. A čo je najdôležitejšie – v sandáloch zostane noha dobre vetraná bez ohľadu na letné teplo. Pracovné sandále sú jednoducho neodmysliteľnou súčasťou prípravy na leto v práci.

 

Teplo sa blíži míľovými krokmi. Nenechajte si výber pracovných sandálov na poslednú chvíľu a vyberajte si z toho najlepšieho na www.delux.sk.