Všetko čo potrebujete na kemping, kempovanie, letné stanovanie, stany na letné festivaly, turistické výlety a bivaky na horách.

 Stany Coleman sú určené pre odvážnych turistov ktorý smerujú svoje cesty, výlety ďaleko od civilizácie na dlhšie obdobie a do vyšších nadmorských výšok kde spoľahlivý stan je nutnosťou. Stany odolávajú prívalu dažda, silnému vietoru, ale súčasne požadujeme, aby splnil požiadavky na nízku hmotnosť a zbaliteľnosť do turistického batohu. To sa podarí stanom Coleman z rady Adventure použitím najľahších materiálov a ich starostlivým spracovaním. Kompromisy v kvalite sa nevyplácajú.  Ďalej Vám ponúkame variče, spacáky a kompletné kempingové vybavenie od značky Coleman, ktoré sú určené pre náročných užívateľov, na turistické prechody, stanovanie v horách a na expedície, ale aj do kempov na festivaly, pre rybárov a ďalších nadšencov na prežitie krásnych chvíľ v prírode.

Prečo spacie vaky Coleman?

Teplotné určenie spacích vakov Coleman je stanovené na základe testov 3 nezávislých laboratóriom podľa novej jednotnej Európskej normy EN 13537. Na takto stanovenej teploty sa môžete naozaj spoľahnúť.

Užívateľom s menšími skúsenosťami odporúčame voliť spacák podľa teploty Komfort.

Komfort
Spodná hranica komfortu, pri ktorej je užívateľ ležiaci v uvoľnenej polohe na chrbte v celkovej tepelnej rovnováhe a nepociťuje chlad. Vztiahnuté k postave bežnej ženy za bežných podmienok.
Limit
Spodná hranica, pri ktorej je užívateľ ležiace v skrčené polohe v celkovej tepelnej rovnováhe a ešte nepociťuje chlad. Vztiahnuté k postave bežného muža za bežných podmienok.
Extrem
Spodná extrémna teplota, pri ktorej hrozí nebezpečenstvo poškodenia zdravia v dôsledku podchladenia. Vztiahnuté k postave bežnej ženy za bežných podmienok.

 Informácie na http://www.stany-coleman.sk