Či už ide o tzv. malé koktejlové šaty, ktoré sú takým základným kúskom šatníka, alebo nejaké spoločenské šaty. Naozaj je z čoho vyberať, a je len na vás,pre ktoré sa rozhodnete.

Dámy s nižšími postavami nemusia zúfať,výborným riešením pre nich sú šaty s prúžkami.Prúžky opticky postavu predĺžia a zúžia. Zostaňme teda pri tých prúžkoch. Trendom tohto leta je námornícky štýl. Námornícky štýl vyzerá veľmi luxusne a honosne, a hodí sa na všetky typy letných akcií.Niektoré ženy ale preferujú pohodlný štýl.

Nebojte sa, ani tak sa nemusíte vyvarovať šatám. Praktické a veľmi trendy športové šaty z pohodlného materiálu sú pre vás ako ušité.Stačí si len vybrať správny štýl a strih, a môžete vyraziť. Mimoriadne trendy sú momentálne roky šesťdesiate. Geometrické tvary, kruhy, trojuholníky. Ale pozor! Niektoré tvary vedia narobiť veľkú neplechu.

Ak máte guľatejšiu postavu, určite by som sa vyhýbala šatom s kruhmi. Šaty s áčkovým strihaním sukne sú aktuálny kúsok, ktorým naozaj nič nepokazíte, a opäť, je to nadčasový kúsok. Ak sa chystáte na pláž, ideálnou voľbou budú dlhé maxi šaty. Na trhu je naozaj veľa druhov, od jednofarebných, cez námornícke, až po maxi šaty s potlačou.

Maxi šaty sú pohodlné najmä v tom, že sa často krát vyrábajú z padavých materiálov ako napr. bavlna. Naozaj, pod maxi šaty stačí dať iba plavky. Nemusíte sa báť. Maxi šaty sú veľmi sexy aj napriek svojej dĺžke. Ak na pláž vyrazíte v dlhých maxi šatách tak na vás určite niekto očko nechá! Ak sa chystáte do spoločnosti, v mini šatách by ste nemali nič pokaziť. Samozrejme, ak nechcete odhaľovať príliš veľa pokožky, takým lepším riešením pre vás môže byť aj tunika s legínami.

Ak ste sa rozhodli pre akýkoľvek druh z týchto šiat, rozhodne by ste mali navštíviť stránku www.adiva.sk kde nájdete všetko čo hľadáte!