Každý z nás používa náradie, doma v byte aj v záhrade. Ťažké je sa orientovať v dnešnej ponuke a zvoliť si to správne náradie.

Naša firma Prochoice, s.r.o. pôsobí na Slovenskom trhu v prvom rade ako predajca a distribútor kvalitného hobby ako aj profi náradia. Našim mottom je uspokojenie Vašich potrieb, zabezpečením potrebného náradia do Vašej prevádzky či domácnosti  v požadovanej cene a kvalite. V našej ponuke nájdete široký sortiment produktov od vybavenia dielne, servisu, garáže až po elektrikárske náradie, diagnostiky, vodárenské potreby, osvetlenie, stavebné náradie, zváraciu techniku, záhradnú techniku, potreby pre domácnosť. Ponúkame výrobky, ktoré pochádzajú aj z oficiálnej slovenskej distribúcie, s návodom na použitie v slovenskom jazyku.

Ručné náradie sa nachádza v každej domácností.  Ponúkame kvalitné ručné náradie pre domácich majstrov a remeselníkov. Každý potrebuje kvalitné ručné náradie. Elektrické náradie pri dobrom výbere Vám ušetrí veľa práce a času. Vyberte si vhodné elektrické náradie a získajte jedného z najužitočnejších pomocníkov do svojej dielne a v záhrade.

V prípade že máte záujem o nejaký špecifický produkt, ktorý ste nenašli v našej ponuke, neváhajte nás kontaktovať eshopnaradie@hotmail.com a my sa pokúsime ho zabezpečiť a to v bezkonkurenčnej cene.