Keď vchádzame k niekomu do bytu alebo firmy, prvé čo si všimneme, je vôňa. Ani si to často neuvedomujeme, ale vnímame vôňu toho priestoru. Nie všade je to naozaj vôňa. Záleží na viacerých faktoroch. Či sa tam vetrá, či je cítiť tuch po vysávaní. Alebo je cítiť príjemnú vôňu, ktorá nám navodzuje pocit sviežosti.

Na šírenie príjemnej vône je ideálny osviežovač vzduchu. Dá sa položiť na akékoľvek miesto. Na zavesenie slúži záveska FRE PRO. Ideálne je ak ju umiestnime blízko vstupu do miestnosti, kde ju hneď každý zacíti.

V priestoroch WC sa osvedčili osviežovače FRE PRO Hang Tag. Sú to gelové harmonikové závesky rôznych vôní. FRE PRO závesky na WC sa jednoducho na WC misu zavesia a potom dlhodobo uvoľňujú príjemnú vôňu, až po dobu 30 dní.

Na prevoňanie pánskej toalety najlepšie poslúžia sitká do pisoárov FRE PRO, ktoré nielen pekne voňajú ale aj pohlcujú pach moču. FRE PRO sitko do pisoára je vône mango, kiwi a grep, jablko a škorica, kvet bavlny, melón a uhorka, levandula atď. Všetko krásne vône, ktoré premenia každý priestor na voňavú jarnú záhradu.

Nechajte sa vy očariť vôňami FRE PRO.

Autor článku: ADLERR, s.r.o.
© 2021. Všetky práva vyhradené. Obsah z tejto stránky je zakázané kopírovať.