Výrobky z umelého ratanu z polyuretánového výpletu sú vynikajúcim pomerom medzi vysokou úžitkovou hodnotou, kvalitou ale aj prijateľnou cenou.

Ratanový nábytok je vhodný na terasy, letné záhrady kaviarní a reštaurácií. Rovnako je vhodný a užitočný aj do wellnessu, k bazénom alebo na iné rôzne miesta v exteriéri. Nábytok z umelého ratanu je väčšinou robený modulovo, to znamená že si môžeme vyskladať súpravy podľa vášho v kusu, rozmeru, farby a pod.

Polyuretánový výplet chráni nábytok z umelého ratanu pred teplom, mrazom, dažďom, UV žiarením a poveternostným podmienkam. Hliníková zváraná konštrukcia, ktorá je pevná, nehrdzavnie a je primerane ľahká. Zváraná konštrukcia je síce zložitejšia z pohľadu prepravy, pretože sa nedá demontovať, nedochádza však k povoleniu spojov ani k poškodeniu výpletu v miestach kde sa montované dielce spájajú.

Všetky výrobky záhradného nábytku z umelého ratanu sú určené do záhrad, na terasy a nevyžadujú špeciálnu údržbu a starostlivosť. V prípade znečistenia výpletu je možné vyčistiť nábytok tlakovou vodou. Nábytok môže byť aj celoročne vonku, čalúnenie odporúčame uložiť na suché miesto. Poprípade sa dá nábytok zakryť ochranným krytom na mieru.