Nakupujme doma PC príslušenstvo, tonery a atramentové náplne

Sme malá Slovenská firma, ktorá nedávno oslávila 13 rokov existencie. Nakupujme doma PC príslušenstvo, tonery a atramentové náplne – všetko, čo ponúkame expedujeme z vlastného skladu v obci Malá Mača neďaleko Sládkovičova.
Tu si tiež po dohode môžete Vašu objednávku osobne vyzdvihnúť, prípadne môžete využiť bezplatný dovoz v mestách Sládkovičovo, Senec, Galanta, Trnava a Sereď.
Do vzdialenejších miest Vám objednávku radi zašleme poštou, či kuriérom. Aj keď sme malá firma, dokážeme ponúknuť ten najkvalitnejší tovar za veľmi nízke ceny.

Sme certifikovanou firmou systému nakupujbezpecne.sk

Našimi zákazníkmi sú všetci ktorí chcú ušetriť, ale nechcú pri tom robiť kompromisy v kvalite. Bežne u nás nakupujú malé a stredné firmy, živnostníci, inštitúcie, ale aj súkromné osoby.

Aktuálne máme viac než 8000 odberateľov, medzi ktorých patria napríklad: Zastúpenie Európskej Komisie v SR, Úrad Verejného Zdravotníctva, ale aj Mestský úrad Trnava, či Základná škola v obci Abrahám.
Sme malí, ale šikovní a sme vďační za každého zákazníka. Ak u nás nenájdete čo potrebujete, alebo len potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať.

Keď nakupujete v malých firmách, tak nepomáhate generálnemu riaditeľovi, aby si kúpil tretí víkendový dom. Pomáhate malému dievčatku, aby dostalo tanečné hodiny, malému chlapcovi, aby dostal dres obľúbeného tímu a mame a otcovi, aby im mohli dať večer na stôl jedlo.

Vďaka, že nakupujete v malých firmách.

www.onlinetoner.sk