Outdoor Sport Vám ponúka výstroj a vybavenie na vysokohorskú turistiku, horolezectvo, kemping. V našom outdoor eshope nájdete turistickú obuv, turistické a outdoorové oblečenie, obuv, kempingové vybavenie a cestovné doplnky za najlepšie ceny. Outdoor Sport má všetko čo potrebujete na výlety s rodinou, vysokohorskú turistiku a horolezectvo.

Ako pracujeme?

Zakladáme si na osobnom prístupe k našim zákazníkom a ich skutočným potrebám. Pre nás je na prvom mieste zákazník a jeho aktuálna športová potreba podľa druhu športu, športovej úrovne a materiálových požiadaviek. V našom ,,priestormi,, menšom outdoorovom obchode má každý zákazník vytvorený osobný vzťah s predávajúcim na základe už viacnásobnej overenej dôvere, taktiež  na základe odborných, praktických skúseností a poradenstva  pri každom nákupe. Spolu budeme hľadať to najlepšie riešenie pre Vás, aby sme Vám poradili čo najlepšie pri hľadaní prostriedkov k dosiahnutiu Vašich cieľov. Aktívne športujeme a predávaný tovar si  sami otestujeme osobne alebo sprostredkovane cez spriaznených profesionálnych záchranárov, športovcov a odborníkov. Poskytneme Vám odborné poradenstvo, praktické rady a tipy. Nepredávame tovar, ale  napĺňame potreby našich zákazníkov v segmente  outdoorovej výstroje, turistickej obuvi, turistických a kempingových potrieb.

Našim cieľom je Vaša dlhodobá spokojnosť a  vysoká úžitková hodnota zakúpeného produktu v ponuke Outdoor špeciálky Adam Sport, aj prostredníctvom online ponuky outdoorového e-shopu www.adamsport.eu so všetkými svojimi aktuálnymi zľavami, akciami a cenovým zvýhodnením pre svojich zákazníkov.

Informácie na info@outdoorsport.sk