Zabudnite na uteráky, ktoré treba vymieňať a prať. Ak chcete pokojne spať, jediným riešením na toaletách sú sušiče na ruky, alebo (menej náročné na spotrebu energie) papierové utierky v zásobníku.

Hoci sú vzduchové sušiče dnes už štandardom, viacero vedeckých štúdií ukazuje na to, že sú práve oni často veľkým zdrojom baktérií na toaletách. Preto aj dnes mnoho prevádzok siaha po tradičnejších papierových utierkach.

Papierové utierky na sušenie rúk môžete používať podľa druhu držadla buď v rolkách, alebo skladané. Skladané papierové utierky ZZ sa používajú vo vyťahovacích stojanoch a sú veľmi efektívne na skladovanie – do jednej krabice sa zmestí aj 5000 kusov utierok. Navyše vďaka dávkovaniu po jednotlivých útržkoch obmedzujú aj spotrebu a šetria peniaze. Papierové rolky na druhú stranu majú výhodu jednoduchšej manipulácie pri dopĺňaní.

Na použitie pri upratovaní sa hodia extra savé Papernet 403832 papierové utierky MAXI, ktoré nezanechávajú zvyšky, sú extra pevné a majú dokonalú absorpčnú/ saciu schopnosť. Dajú sa použiť pri leštení a čistení priestorov, rovnako ako pri umývaní okien a dezinfekcií.

Hoci sa najčastejšie využívajú na toaletách, veľké využitie majú aj vo výrobe, farmácií, tlačiarňach či strojárstve. Sú jednoduchým spôsobom, ako sa môžu výrobky zbavovať mastnoty, riešením na čistenie povrchov a dezinfekciu nástrojov. Ak chcete zabrániť voľne váľajúcim sa rolkám papierových utierok, držiak s rolkou alebo zhora plnený držiak s papierovými utierkami môže byť ideálnym riešením, ktoré je bezpečné a jednoduché.

Najobľúbenejšie biele 2vrstvové utierky sú Papernet 402292 papierové skladané utierky biele, ktoré sú vyrobené zo 100= celulózy. Veľmi obľúbené sú aj najlacnejšie zelené papierové utierky ZZ ktoré sú dostatočne pevné a tiež majú výbornú savosť.

Autor článku: ADLERR, s.r.o.
© 2021. Všetky práva vyhradené. Obsah z tejto stránky je zakázané kopírovať.