Prečo nakúpiť u nás?  Potrebujete zariadiť kúpeľňu, alebo nakúpiť radiátory  a kotly?  V našom Internetovom  obchode nakúpite kvalitne a rýchlo.

Sme špecializovaný internetový obchod od roku 2008. Vyznáme sa v problematike daného sortimentu a preto sa zaručujeme za všetky výrobky, ktoré ponúkame od kvalitných, len slovenských dodávateľov. Predstavu ponúkaného tovaru máme veľmi jasnú a nestotožňujeme sa predávať tovar dovezený zo zahraničia, alebo iným spôsobom získaný tovar. Veľký význam kladieme, aby bol tovar skladom a ak tak v čo najskoršom možnom termíne dodaný. Máme zato, že len kvalitne odvedená práca nás posúva ďalej a len spokojnosť našich zákazníkov je tou najlepšou odmenou na pohodadomova.sk .

Dnešná moderná kúpeľňa nespĺňa už len funkciu očisty, ale dodáva pocit relaxu, pohody a uzatvára celkový pocit z domova. Rozumné a vhodne uložené prvky sanitárnej keramiky, Vám uľahčí pohyb v kúpeľni a zjednoduší ich používanie. Medzi základne zariaďovanie predmety kúpeľni patria umyvadlo, sprchový žľab, vane, sprchovacie kúty a do popredia aj bidet. Naša ponuka výrobkov je naozaj kvalitná a pestrá. Svedčia o tom ich výsledky z medzinárodných výstav a aj spolupráca z renomovanými dizajnérmi.

Podlahové kúrenie, radiátorové kúrenie a ich kombinácie sú projektované – navrhované
pre použitie všetkých moderných zdrojov tepla súčasne ich kombinácií od celej škály výrobcov. Zdroj pre podlahové kúrenie a kombinované kúrenie To Vám poradíme podľa možností vo Vašej lokalite stavby a podľa Vašej individuálnej požiadavky. Na vykurovanie ponúkame podlahové kúrenie, radiátory, termostatické hlavice, ventily, konvektory a elektrické kúrenie.  Ďalej v našej ponuke nájdete aj kotly, kanalizačné a odpadové systémy. Informácie na info@pohodadomova.sk.