Keď ste sa rozhodli podnikať online na internete a padlo rozhodnutie pre eshop urobíte pravdepodobne tieto kroky: 1.Kúpite si doménu. 2. Zaplatíte špecializovanú firmu,ktorá vám naprogramuje eshop na mieru alebo použijete krabicové riešenie. 3. Naplníte eshop tovarom. 4.Zaregistrujete eshop do porovnávačov cien. 5.Spustite PPC reklamu či už na Google,Etarget alebo Facebook. 6.Zaplatím za SEO

Áno,tak to robí skoro každý. Lenže zatiaľ samé výdavky a iba minimálny zisk. Čo tak sa odlíšiť od konkurencie a isť vlastnou a lacnejšou efektívnejšou cestou.

1. Hneď od začiatku nemusím kupovať doménu a eshop môžem prevádzkovať na doméne III.radu ktorá je zadarmo. 2. Eshop si naprogramujem aj sam aj keď neviem programovať. V systeme WEBNODE to zvládne ozaj každý. Do 10.produktov navždy zadarmo. 3. Naplním eshop tovarom.

4-5 a 6 bod vynechám. Nezaplatím za registráciu do porovnávačov cien,nebudem platiť za žiadnu reklamu ani za SEO preto že využijem system reklamy a SEO zadarmo.

Využijem iný tip marketingu a to je Affiliate marketing. Affiliate marketing je spôsob predaja tovaru a služieb za pomoci sprostredkovateľov predaja takzvaných Affiliate partnerov. Affiliate partneri zadarmo robia reklamu na internete preto že sú platený až od zrealizovaných predajov. Odkazujú na môj eshop. Získavam zadarmo odkazy pre SEO. Môj eshop sa presúva rýchlo smerom hore vo výsledkoch vyhľadávania. Získavam zadarmo aj zákazníkov z vyhľadávačov ako Google,Zoznam a podobne. Moje podnikanie rýchlo rastie a napreduje za minimálne náklady. Svojich Affiliate partnerov odmením províziou za sprostredkovanie predaja až keď je tovar predaný a zákazník ho nevrátil naspäť. Platím ich iba od predajov nie za bezcenné kliky.

Všetko mam perfektne zautomatizované. Software AffilBox na všetko dohľadne. Vďaka AffilBoxu presne viem koľko platiacich zákazníkov Affiliate partneri doviedli do eshopu,vidím ako sa mi tržby navršujú a Affilbox ma informuje koľko si jednotlivý partneri zarobili. Ja iba potvrdím vyplatenie provízii ktoré som sam navrhol. Takto viem partnerov motivovať do externých výkonov.

Za pomoci Affilboxu si nielen internetové obchody ale aj predajne stránky zvýšili predaje až o viac ako 60%.  Zatiaľ iba 1195 obchodníkov v českej republike využíva výhody ktoré prináša Affilbox a na slovensku je to úplná novinka. Vyskúšajte  AffilBox a prebehnite skoro 100% vašej konkurencie.

Teraz je ten správny čas. O rok či dva už môže byť neskoro.