Založili ste si novy eshop.Zaplatili ste webdesignera alebo programátora. Zaplatili ste za doménu. Zaregistrovali ste eshop do zrovnávačov cien. Naplnili ste eshop produktami. Spustili ste PPC reklamu a netrpezlivo čakáte na prvých zákazníkov. Zrazu bum! Tvrda realita. Žiadny zákazníci nenakupujú. PPC reklama vám dovedie ľudí do eshopu ale iba sa tam poobzerajú a odídu bez nákupov. Čo ďalej? Zaplatiť za SEO? Ďalšie výdavky a zisk v nedohľadne. Takto podobne to roby asi 98% majiteľov eshopu.
Vedeli ste že existuje aj iné efektívnejšie a lacnejšie riešenie? Pravda že existuje ale o tom vám nepovie len tak nikto,ani web-designer a ani programátor. A hlavne vám to nepovie ten čo vám robí SEO optimalizáciu eshopu. Prečo asi? Preto že v systéme ktorý vám tu chcem predstaviť mate SEO a reklamu celkom zadarmo. Ako je to možne? Jednoducho ide o Affiliate marketing. Affiliate alebo tiež provízny program je predaj produktov alebo služieb za pomoci partnerov,ktorý propagujú a predávajú vaše produkty. Odkazujú na váš eshop zo sociálnych sieti ako je facebook,twiter,google plus a inde po internete alebo aj zo svojho blogu či webu. Takto získavate zadarmo cenne spätne odkazy potrebne pre SEO. Nepriamo vám robia reklamu ktorá je založená na dôvere a je vysoko učínna. Prečo to robia vaši partneri zadarmo? Lebo sa snažia predať váš produkt alebo službu a až vtedy si zarobia. Ak partner predá váš produkt vy ho odmeníte províziou a to až vtedy,keď ubehol zákonom stanovený čas na možnosť vrátenia tovaru. Výšku provízie určujete vy a to pevnú čiastku alebo určite percento z predanej hodnoty.
Na to aby ste si vytvorili sieť predajcov potrebujete software AffilBox.
AffilBox je online prostredie do ktorého sa registrujú Affiliate partneri. V AffilBoxe vytvárate reklamne kampane. AffilBox sleduje aktivitu partnerov. Podľa špeciálneho ID-partnera a cookies vie AffilBox koľko predajov konkrétny partner zrealizoval a na základe týchto údajov vypočíta odmeny ktoré partnerom patria.
AffilBox je na Slovensku úplná novinka. Preto neváhajte a prebehnite skoro 100% vašej konkurencie. AffilBox si môžete celkom zadarmo a nezáväzne testovať po dobu 14 dní. Ak budete s ním maximálne spokojný môžete si kúpiť licenciu,ktorú predáva výrobca,softvérová spoločnosť FIRMA,2.0,s.r.o. z Prahy za veľmi prijateľnú cenu 4990 korún českých bez DPH. Tato cena je veľmi priaznivá preto že je to cena konečná,neplatíte nič viac. Skoncujete s drahou PPC reklamou a neplatíte SEO. Na Slovensku zatiaľ podobný software neexistuje a zahranične sú niekoľkonásobne drahšie a nemajú Slovensku jazykovú podporu ako AffilBox.