Každá žena sa chce páčiť, nielen sebe, ale aj okoliu. Oblečenie a móda sú tu práve na to, aby zvýraznili ženskú krásu, dodali sebavedomie a priniesli spokojnosť.

Cíťte sa krásne, šťastne, sexy aj s tehotenským bruškom!

 

Časy, kedy sa ženy snažili zakryť svoje rastúce bruško sú už dávno preč. Rastúce bruško predsa predstavuje Vaše maličké dieťatko, na ktoré sa tak tešíte. Prečo ho teda neukázať a pomocou dômyselných módnych strihov podčiarknuť jeho krásu? Tehotenská móda Vám prináša možnosť obliecť sa štýlovo a pohodlne. Prináša Vám možnosť cítiť sa dobre, bez ohľadu na kilogramy na váhe.

 

Pohodlie je základom, vyberte si preto oblečenie z kvalitných, vzdušných materiálov, ktoré umožnia pokožke dýchať. Myslite taktiež na dôležitosť správneho strihu, vďaka ktorému oblečenie tehuliek vyzerá veľmi žensky a ladne. Zabudnite na vrecovité strihy, neskrývajte sa a ukážte okoliu rysujúce sa bruško. Nebojte sa zažiariť a užívajte si toto krásne obdobie!

 

Cítiť dobre sa môžete v spoločnosti, v práci, na prechádzke, ale aj doma, vďaka pohodlným blúzkam, šatám, tunikám, nohaviciam a sukniam. Tehotenská móda Vám prináša možnosť obliecť sa ako na bežný deň, tak na spoločenskú udalosť.

 

Samozrejme tehotenská móda nezabúda ani na spodné prádlo, ktoré je v období gravidity veľmi dôležitou súčasťou šatníka. Musí presne sedieť, správne obopínať telo, poskytovať vysokú podporu, ale zároveň Vás nesmie obmedzovať v pohybe a musí zabezpečovať komfort pri nosení.

 

Myslíme na Vás a Vaše dieťatko, preto Vám prinášame širokú ponuku módneho tehotenského oblečenia z kvalitného materiálu, ktoré budete nosiť radi nielen počas tehotenstva, ale aj po pôrode. Navštívte našu stránku www.happymum.sk a podčiarknite svoje šťastie správnymi kúskami oblečenia. Ukážte rastúce bruško a buďte neodolateľná!