Blíži sa obdobie testov alebo písomiek a tebe sa stále nechce príliš učiť? V tom prípade ti hodinky prinesú viac voľného času a menej starostí. No a po skvelo zvládnutej písomke si zasa môžeš vypočuť obľúbené songy, pozrieť obrázky alebo video priamo na hodinkách.

Naše hodinky na in-hodinky.sk  nie sú samozrejme určené len na nosenie cez školu. Okrem skvelého radcu na písomke ti skvele poslúžia aj na skrátenie dlhej cesty autobusom alebo vlakom, prípadne sú skvelým módnym doplnkom, ktorý vyvolá záujem u každého okoloidúceho. Ak už ani teba nebaví bifliť sa na ťažkú písomku z biológie alebo na predmety, kde je kopa nudných poučiek, tak naše hodinky ti pomôžu! Jednoducho si urob krátke poznámky v počítači a nahraj ich do hodiniek cez USB kábel. Na hodine môžeš odpísať všetko čo si zapíšeš bez toho, aby si sa bál, že ťa pristihne učiteľ. A aj keby ťa už pristihol – nevadí! Naše hodinky sú totižto vybavené „záchranným“ tlačidlom, ktoré v prípade núdze stlačíš, v tom momente sa automaticky zablokujú a tvária sa ako obyčajné hodinky. Neveríš? Tak si pozri našu názornú video ukážku.

Sme partia mladých ľudí, ktorí ti chcú pomôcť a aspoň z časti uľahčiť štúdium na tvojej škole. Zaujali ťa naše smart hodinky? Budeme nesmierne vďační ak o nich povieš svojim známym, prípadne postačí ak budeš zdieľať našu stránku alebo video. Robíme to pre Vás a len tak prídeme s ešte lepším tovarom a službami. Informácie na info@in-hodinky.sk.