Venujete sa vodným športom, horskej cyklistike, extrémnym športom? Potrebujete taktické okuliare a okuliare pre vodičov? Vyberte si zo štýlovej a kvalitnej ponuky.

Slnečné okuliare pre vodné športy. Bez použitia slnečných okuliarov pri vodných športoch vystavujete svoje oči extrémnemu nebezpečenstvu. Každý vie, že pri vode sa vaša pokožka rýchlo spáli. To isté sa deje s vašimi očami. Polykarbonátové šošovky našich okuliarov zaručujú maximálnu ochranu proti UV žiareniu, pretože polykarbonát ako materiál filtruje 99% UV žiarenia. Okuliare pre vodičov by mali spĺňať kritériá bezpečnosti pre vedenie motorového vozidla. Najvhodnejšia farba šošoviek na tento účel je dymová, pretože neskresľuje farby. Polarizačné okuliare zabezpečujú bezpečnú jazdu aj pri mokrej vozovke. Okuliare pre vodičov so žltými a oranžovými sklami sú ideálne pre jazdu v hmle, lebo zvyšujú kontrast. Nadšenci horskej cyklistiky, downhillu alebo cyklistiky všeobecne, určite nájdete v našej ponuke tie vhodné cyklistické okuliare na ochranu vašich očí. Polykarbonátové šošovky zabezpečujú maximálnu ochranu pred UV žiarením. Mäkká pena vo vnútri niektorých modeloch okuliarov zabezpečuje komfort a pohodlie aj pri najextrémnejšej jazde. Odnímateľný gumený popruh drží okuliare na mieste, aby ste sa Vy mohli sústrediť len na jazdu. Taktické okuliare značky SOS Eyewear majú polykarbonátové šošovky. Polykarbonát je extrémne silný a nerozbitný materiál, používaný tiež ako vrstva v nepriestrelných sklách špeciálnych automobilov. Odnímateľný gumený popruh udrží okuliare stále na svojom mieste. Mnohé strelecké okuliare v tejto kategórii majú vymeniteľné šošovky v rôznych farebných prevedeniach, ktoré si môžete vymeniť podľa potreby alebo svetelných podmienok. Žlté sklá do hmly a na streľbu (zvyšujú kontrast ale skreslujú farby), číre pre ochranu pred UV žiarením a prachom a šedé pred ostrým slnkom.

Navštívte našu stránku soseyewear.sk a vyberte si z našej ponuky kvalitných okuliarov.  Informácie získate aj na info@soseyewear.sk.