Keď sa minie, je to problém. A obzvlášť, ak sa jedná o prevádzku či firmu. Pozrite sa ešte raz… máte ho dostatok?

Najlepší toaletný papier do prevádzok je s dostatočným návinom, 2-vrstvový a neparfumovaný. Ľahko sa dá skladovať, je cenovo výhodný a navyše je navrhovaný s dôrazom na dobrú rozložiteľnosť, aby neupchával kanalizačné a odpadové rúry.

Toaletný papier Jumbo 19cm alebo Toaletný papier Jumbo 26cm je vhodný do toaliet, kde sa denne premelie väčšie množstvo ľudí. Firemné toalety, alebo toalety v prevádzke – či už reštaurácií alebo v hoteli – stačí vďaka veľkému obsahu menej často dopĺňať. Ak navyše použijete správny zásobník na toaletný papier, bude výmena jednoduchá a čistá aj pre upratovačku.

Vedeli ste však, že toaletný papier nemusí byť len v rolke? Skladaný toaletný papier sa hodí do zhora plnených zásobníkov, pri ktorých je dávkovanie o niečo hygienickejšie. Navyše je takto zložený papier veľmi skladný, keďže je balený v krabiciach po niekoľko tisíc útržkov. Stačí vybrať balík, naplniť zásobník a hotovo!

Ak uprednostňujete menšie balenia, môžete aj do prevádzky nakúpiť bežný toaletný papier na malej rolke. Tieto sa hodia aj pre hotely a ubytovacie zariadenia, kde je toaleta priamo v izbách alebo blízko pri hosťoch. V tomto prípade si však dajte záležať aj na značke výrobcu – aj týmto spôsobom totiž svoje zariadenie reprezentujete, a aj tu môžete hosťom poskytnúť pohodlie. To však neznamená, že nemôžete toaletný papier nakúpiť vo veľkom a výhodne!

Autor článku: ADLERR, s.r.o.
© 2021. Všetky práva vyhradené. Obsah z tejto stránky je zakázané kopírovať.