Riešite profesionálne upratovanie a hľadáte jeden balík, v ktorom je všetko čo potrebujete? Upratovacie sety obsahujú všetky základné potreby na upratovanie, a ich obsah sa líši podľa toho, aký druh setu si vyberiete.

Najbežnejším typom setu je set na umývanie podlahy. Obsahuje vozík, kôš, vedro na vyplachovanie, držiak na mop, bavlnený mop a ľahkú, hliníkovú násadu. Nevyžaduje dokupovanie žiadnych ďalších kusov – stačí rozbaliť a môžete sa pustiť do čistenia. Okrem tých najjednoduchších však nájdete aj pokročilé sety na čistenie podlahy, ktoré majú na vozíku viacero držiakov na čistiace prostriedky, priestor pre smeti alebo držiak na vrece. Tieto sa hodia viac na upratovanie veľkých priestorov, ale sú vhodné aj ako vybavenie upratovacích firiem, či personálu spoločnosti.

Ak sa chcete uistiť, že okná budú vždy dokonale čisté, pozrite na upratovacie sety na umývanie okien. Sada na umývanie okien obsahuje návlek z mikrovlákien, ktorý stačí nastoknúť na držiak, a môžete sa pustiť do umývania. Ak máte veľké okná, alebo sú umiestnené vysoko, použijete teleskopickú tyč, ktorá má dosah až 300 cm. A na záver, aby po usychaní nezostali na skle fľaky, všetku vlhkosť pekne zotriete stierkou.

Set na čistenie sú jednoducho riešením pre tých, ktorí chcú mať všetko vybavené kliknutím jedného tlačidla. Žiadne dokupovanie a postupné dopĺňanie, ale jeden, kompletný balík za výhodnú cenu.

Autor článku: ADLERR, s.r.o.
© 2021. Všetky práva vyhradené. Obsah z tejto stránky je zakázané kopírovať.