Milujete prírodu a chcete, aby bola súčasťou Vášho života? Doprajte si kúsok z nej aj u seba doma. Drevo je obľúbeným materiálom na stavbu a výzdobu domu, bytu či chalupy. Poskytuje pocit tepla, vnáša do interiéru prírodu a navyše krásne vonia. Vytvorte si domov, ktorý Vám pomôže odbúrať stres a nájsť pohodu.

Pokiaľ premýšľate nad použitím drevených materiálov do interiéru alebo exteriéru – či už na obklad, podhľady alebo podlahu – ste na správnom mieste. Naše produkty sú vyrábané z kvalitného dreva a prispôsobujeme ich podmienkam zákazníka. Ponúkame bezkonkurenčné ceny, ktoré môžete nájsť v našom cenníku.

Staviate alebo prerábate svoj domov a chcete ho ozvláštniť použitím dreva? Náš tatranský profil je ideálnou voľbou do altánkov, na podbitie striech či pokrytie podkrovia. Drevo najvyššej kvality Vám poskytne trvácne riešenie širokej škály plôch. Tatranský profil je vyrábaný systémom perodrážky, teda na jednej strane je pero a na druhej drážka, aby do seba diely jednoducho zasadli a vytvorili pevný spoj. Vyberte si z dvoch tried kvalitného smrekového dreva a potom si len užívajte v pohodlí domova vôňu a príjemné prostredie. Pri použití sa fantázii medze nekladú.

V našom repertoári nájdete aj zrubový profil a drevené obklady, čo ocenia najmä milovníci zrubov a dreveníc. No týmto spôsobom je možné dekorovať aj rodinný dom či chalupu. Smrekové drevo je pevné a odolné, čo je zárukou dlhej životnosti.

Drevená podlaha má na rozdiel od laminátovej podlahy či koberca príjemnú vôňu a výborné tepelnoizolačné vlastnosti. Najčastejšou voľbou je tmavšie smrekové drevo, no ponúkame Vám aj dlážkovicu z borovicového dreva, ktorá je svetlejšia a pôsobí teplým dojmom. Perodrážka zároveň poskytuje jednoduchý a rýchly spôsob pokladania so zárukou hladkých spojov. Pri náhodnom poškodení je možná rýchla oprava.

Ak vo svojej záhrade túžite po mieste, kde si môžete každé ráno dopriať šálku kávy, drevená terasa je pre Vás ako stvorená a navyše príjemne vonia. Dosky majú na oboch stranách protišmykové drážky – z jednej strany jemnejšie, z druhej zasa hrubšie. Môžete si teda vybrať, ktorá strana sa pre vašu terasu hodí najlepšie. Drevo je nenasiakavé a odolné voči vode. Pod jednotlivé dosky sa na mieru vyrábajú podkladové hranolčeky. Táto exteriérová podlaha je vhodná na terasy, altánky či chatky a jej montáž je pomerne jednoduchá.

Z našej výroby Vám ponúkame okrem tatranského a zrubového obkladu aj drevené hranoly zo smrekového dreva na rôzne použitie.

Z ponuky produktov na www.tatransky-profil.com si môžete vybrať materiál podľa Vašich predstáv. Začnite plánovať už dnes a splňte si svoj sen o drevenom domove. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na Vašu návštevu!