Affiliate marketing je predaj tovaru alebo služieb za pomoci skupiny partnerov. Či už vlastnite internetový obchod alebo iba predajnú stránku za pomoci Affiliate marketingu predáte až o 60% viac a je to jedno či predávate tovar alebo služby.

K vytvoreniu skupiny Affiliate partnerov ktorý budu propagovať a predávať váš tovar alebo služby potrebujete software – AffilBox.

Affilbox je online prostredie do ktorého sa registrujú Affiliate partneri a následne na svojich webových stránkach,na sociálnych sietiach,v diskusiách a inde na internete propagujú tovar alebo služby zadávateľa. Takto zadávateľovi robia reklamu celkom zadarmo.

PPC reklama od Google alebo reklama na Facebooku vám dovedie ľudí do eshopu alebo na stránky ale z týchto ľudí iba určite percento niečo kúpi a vy musíte platiť za každý klik,tak sa ľahko môže stať že na reklame prerobíte.

U AffilBoxu žiadne riziko nehrozí. Affiliate partneri vás sami zadarmo propagujú a vy im vyplatíte províziu ktorú určite vy a to až za predaný tovar alebo služby a nie za kliky. Takto sa stava Affiliate spolupráca najefektívnejšou reklamou.

AffilBox je novinkou na na trhu a zatiaľ ho využíva z veľkou spokojnosťou  iba 2% obchodníkov. Jednoduché prostredie v ktorom si manažujete vaše reklamne kampane,vy aj partneri presne vedia koľko úspešných obchodov uzavreli a aké provízie zarobili.

Prostredie Affilboxu z pohľadu obchodníka aj partnera si môžete prehliadnuť v DEMO. AffilBox môžete nezáväzne testovať zadarmo po dobu 14 dní a potom sa rozhodnete o zakúpení licencie.

Ak niečomu nerozumiete môžete sa obrátiť na technickú podporu kde vám ochotne poradia a zo všetkým pomôžu.

Milan Tulenko