Pôžičky a úvery sú v niektorých situáciách dobrým riešením, prípadne jedinou možnosťou, avšak pri nezodpovednom zaobchádzaní sa z nich môže stať nočná mora. Ľudia si často berú pôžičky iba kvôli tomu, aby mohli splatiť ďalšie pôžičky, čím sa dostávajú do kolobehu, z ktorého je veľmi ťažké sa dostať.

Odkúpime vašu nehnuteľnosť

Jedno z možných riešení poskytuje Prvá solidárna spoločnosť, ktorá ponúka možnosť odkúpenia nehnuteľnosti vo vašom vlastníctve. Peniaze, ktoré takto získate, môžete ihneď použiť na splatenie svojich dlhov, a zbaviť sa tak všetkých svojich záväzkov voči bankám či nebankovým spoločnostiam. Vašu nehnuteľnosť odkúpime za cenu až do výšky 100% jej hodnoty, pričom vám vieme ponúknuť aj možnosť danú nehnuteľnosť doživotne užívať. Nemusíte sa teda báť, že nebudete mať kde bývať.

Exekútor na vaše bývanie nesiahne

Jednou z výhod, ktoré odkúpenie nehnuteľnosti so sebou prináša, je aj to, že exekútor na ňu nemôže siahnuť. Nehnuteľnosť už nie je vašim majetkom, takže sa o ňu nemusíte báť. A s možnosťou doživotného užívania nehnuteľnosti vždy viete, že máte kde bývať.

Oddlžíme každého

Je síce pravda, že niektoré skupiny obyvateľstva sa do problémov s dlhmi dostávajú častejšie, ako iné, no my naše komplexné služby poskytujeme ľudom vo všetkých vekových kategóriách. Či už ste študent, dôchodca, pracujúci či nezamestnaný človek, vieme vám pomôcť.

Predstava odpredaja nehnuteľnosti nie je pre väčšinu ľudí príjemná, avšak v ťažkých finančných situáciách je často veľmi náročné nájsť vôbec nejaké východisko. Keďže vám však vieme k nehnuteľnosti poskytnúť právo doživotného užívania, nemusíte sa báť o strechu nad hlavou. Vždy je rozumnejšie riadne zvážiť všetky úvery a pôžičky, a dôkladne sa zamyslieť nad tým, či peniaze naozaj potrebujete a budete schopní riadne splácať svoje dlhy, no ak ste sa už do problémov dostali, sme tu pre vás.