Informovanosť a všeobecný prehľad o dianí a svete okolo nás sú v dnešnej dobe veľmi dôležité. Rôzne internetové denníky nám denne prinášajú dôležité správy o dianí nie len z našej krajiny, ale aj zaujímavé informácie z celého sveta.

Pravdou však ostáva, že dokonca v našej malej krajine existuje naozaj veľké množstvo rôznych televíznych staníc, denníkov, týždenníkov, internetových portálov a rôznych iných zdrojov informácií, ktoré bežný človek naozaj nemôže všetky stíhať sledovať.

Každý z nás má obľúbené médium, ktoré používa na udržiavanie svojho všeobecného prehľadu. V súčasnosti sú asi najobľúbenejším zdrojom informácií práve internetové portály, ktoré nie sú obmedzované periodicitou dennej či týždennej tlače, a môžu písať vždy o najčerstvejších udalostiach, ktoré sa dejú vo svete.
Aj spomínaných internetových portálov je však veľké množstvo. Ak chcete prijímať správy z rôznych zdrojov, ideálnym pomocníkom pre vás bude agregátor správ z domova i zo sveta, Spravodajstvo.org. Na tejto stránke, ktorá zbiera novinky a články z viac ako 20-tich internetových magazínov, nájdete všetky správy a zaujímavosti, ktoré by vás mohli zaujímať.
Na výber máte dve možnosti prezerania nových článkov na našej stránke. Prvou možnosťou je domovská stránka portálu, kde sú titulky nových článkov pridaných na sledovaných internetových stránkach. Tie sú rozdelené podľa stránky, z ktorej pochádzajú. Druhou možnosťou je čítanie článkov roztriedených do kategórií, ktorých na Spravodajstvo.org nájdete v súčasnosti 9. V každej z týchto kategórií nájdete najnovšie články zo všetkých sledovaných internetových stránok, zoradené od najnovších až po tie staršie.
Po kliknutí na článok sa dostanete na internetovú stránku, na ktorej je zverejnený, kde si ho môžete celý prečítať. Spravodajstvo.org je veľmi užitočná, a zároveň jednoduchá a prehľadná stránka, ktorá pre vás zhromažďuje všetky zaujímavé články, správy a informácie.