Disney a Pixar filmy sú populárne nielen medzi deťmi, ale nájdu si cestu ku každej vekovej kategórií. Či už kvôli nostalgií, krásnej animácii alebo chytľavým pesničkám, všetci si radi pozrieme staré klasiky ako Popoluška alebo Hľadá sa Nemo. Najlepšie filmy roku 2023 už poznáme, takže na aké novinky sa budeme tešiť v roku 2024?

Inside Out 2/ V hlave 2
Riley dospieva a prináša nám ďalšie emócie! Úzkosť, Závisť, Nuda a Rozpaky sa pridávajú ku našej známej štvorici Radosť, Hnev, Znechutenie a Smútok. Trailer už dávno obletel internet.
14. júna 2024 je deň, ktorý bude veľa ľudí očakávať s nadšením!

MOANA 2
Rok neprešiel od oznámenia Moana live-action filmu a Walt Disney Company oznámilo, že na scénu príde neohrozená Moana zase a znova! Fanúšikovia už dopodrobna analyzujú ukážku Moany, ktorú Disney zverejnilo.
Túto krásnu rozprávku nám Disney konečne zverejní 27. novembra 2024.

Mufasa: The Lion King/ Mufasa: Leví kráľ
Ak ste si užili pôvodného Levieho kráľa, určite nezmeškajte tento krásny film, ktorý bude zaručene doplnený krásnou muzikálovou vložkou o pôvode jediného Mufasu… skutočného kráľa Pride Rock!
Koniec roku nám tento film spríjemní 20. decembra 2024

RENEGADE NELL
V tomto najnovšom pohľade na akčnú dobrodružnú fantasy sériu sa Nell, bystrá a odvážna mladá žena, ocitne obviňovaná z vraždy a nečakane sa stane najznámejším psancom v Anglicku 18. storočia.
Dátum zverejnenia sa blíži a už 29. marca 2024 si to môžeme užiť!

Your Friendly Neighborhood Spider-Man/ Spider-Man z vašej priateľskej štvrte
Mysleli sme aj na milovníkov Marvelu a Spider-man-a! Nadchádzajúci animovaný televízny seriál American Marvel Studios vytvorený pre Disney+ sa určite bude tešiť veľkej obľube. Všetci si pamätáme obľube a mánií zakaždým, keď nový Spiderman príde na scénu, určite to nebude inak ani v tomto prípade!
2. novembra 2024 bude mnoho ľudí očakávať tento animovaný seriál!

Tieto novinky vám určite zlepšia náladu! Ďalšie podobné odporúčania nájdete na
https://lacritiqo.235.sk/ !