V prípade, že máte malé detičky, tak si zaiste užijete kopec zábavy pri sledovaní rozprávok. Detstvo je v podstate plné predstavivosti, pohodlnosti a rozprávkových príbehov. Najmä rôzne rozprávky ponúkajú deťom kopec skvelej zábavy, vedia im rozširovať fantáziu a zároveň zlepšujú ich vnímanie a rozširujú slovnú zásobu. Momentálne medzi slovenskými deťmi najviac kraľuje 3D rozprávka Máša a medveď, ktorú pozerajú deti na celom svete. V tejto dobe sa vysiela dokonca v 55 štátoch sveta a ich množstvo sa stále zväčšuje.
Pri prvom pohľade neškodné milé dievčatko v ružových šatočkách, no v skutočnosti riadna potvora si zbiera čím ďalej tým viac detských fanúšikov. Máša je neposedná, tvrdošijná a rada dáva zvedavé otázky, na ktoré očakáva od medveďa Miška odpovede. Takmer vždy musí niečo vystrájať a baviť sa a to aj na úkor toho, že urobí veľa neplechy. A presne kvôli takýmto vlastnostiam ju milujú malé deti, ktoré vedia vyvádzať veľmi podobne.

Rozprávka o hyperaktívnej Máši a medveďovi je proste taká príprava rodičov na malé dieťa – stačí ak sa vžijete do role medveďa Miška a ihneď sa dozviete, čo všetko budete musieť spraviť, aby ste mali pohodu a kľud.

3D rozprávka Máša a medveď

Prvý diel zábavných minipríbehov o hyperaktívnej Máši a medveďovi vznikla v roku 2009 v animátorskom štúdiu Animaccord. Už v tomto roku sa vysielala v ruskej tv ako rozprávka na dobrú noc a o rok na to už získavala ocenenia po celom svete. Z animovanej 3D rozprávky Máša a medveď sa behom pár mesiacov stala jedna z najvyhľadávanejších rozprávok na youtube a to hlavne preto, že je prístupná na internete zdarma. Milé príbehy nerozlučnej dvojky si viete pozrieť online aj na veselerozpravky.sk, kde sú všetky časti skvelej rozprávky. Malým deťom dokonca vôbec nevadí, že rozprávka je v ruštine, keďže sa v nej rozpráva pomerne málo. Ako dôkaz sa dá brať aj fakt, že Mášu a medveďa každý deň na google hľadajú desiatky tisíc ľudí.