Najlepšia zábava na jednom mieste.

Skvelý zábavný portál
Ak vás už omrzeli stránky, ktoré len preberajú články a po čase ich opakujú, a neprichádzajú s ničím novým, potom máme pre vás skvelú správu. Je tu nový zábavný portál ucorn.sk

Originálna zábava
Aby bola zábava vtipná a zaujímavá musí byť hlavne originálna. Ucorn.sk je fresh a nápady sa sypú. Kreatívny tím vám ponúka množstvo sviežich noviniek a zábavy z okolia aj zo sveta.

Zaujímavosti zo sveta
Vybrať si môžete tiež zaujímavosti zo sveta, ktoré sa sústreďujú na netradičné informácie pre všetkých, čo majú radi nezvyčajné a neopozerané informácie. Skvelú ponuku tohto zábavného servera ponúka kategória obrázkov. Tešiť sa môžete na humor vo všetkých jeho podobách. Od tých menších nerestí až po ženský humor.

Zábava 18+
Ak ste 18+ tak čakajte kategóriu plnú nerestí v nezvyčajných podobách. Ucorn.sk si dal záležať na skvelom výbere zaujímavosti pre tých čo sa cítia byť už dospelými, ale túžia aj po menších zmenách v živote.

Skvelé pikošky pre ženy
Samostatnou kapitolou je rubrika určená ženám. Ženy najlepšie vedia, čo zabaví ženu, preto je táto kategória pod patronátom žien. Vstúpte do ženského sveta plného originálneho humoru, ktorý muži nie vždy pochopia J Sledujte a spoznávajte ženský svet z iného pohľadu.

Spoznajte šoubiznis
Ak vás bavia pikošky zo sveta šoubiznisu, či hviezdičiek čo niečo spáchali a niekto ich zrovna pri tom natočil, tak tu si prídete na svoje. Tie najlepšie vychytávky a na jednom mieste. Celebrity sa vám predvedú na jednom mieste a vy môžete získať nový pohľad na ich výstrelky.
Aby ste nič nezmeškali, sledujte Facebook alebo odoberajte novinky e-mailom.