Už vás nebaví dookola lúštiť sudoku a Rubikovu kocku poskladáte spamäti? Otestujte sa v novej hre, ktorá preverí, či vám to páli aj pod tlakom adrenalínu a nemilosrdne rýchlo ubiehajúcich minút!

Ak patríte k milovníkom hlavolamov, no máte pocit, že žiadny vás už nedokáže prekvapiť, mýlite sa! Na Slovensko zavítala originálna logická hra, ktorá spája nielen umenie rozlúsknuť úlohy, ale i zachovať si chladnú hlavu v krízovej situácii. Jedinečná aréna PanIQ Room sa nachádza v okrajovej časti Nitry a prilákala už stovky nadšencov, ktorí sa ju pokúšali pokoriť. Niektorým sa to podarilo, pre mnohých však izby zostávajú nedobytou výzvou. A čo vy?

Ste vodca, tímový hráč alebo len pasívny účastník, za ktorého všetko vybojujú priatelia? Práve tých budete na zdolanie labyrintu potrebovať, keďže priebeh hry nevyhnutne vyžaduje vašu spoluprácu. Príďte si preveriť bystrosť, potrápiť logiku a najmä zistiť, ako si vediete v kritických chvíľach. Ste iniciatívny a prichádzate s nápadmi? Alebo vám stačí moment a vylúštite za ostatných na oko nezvládnuteľné hádanky? To všetko odhalí PanIQ Room.

Zložte tím z dvoch až piatich hráčov a vyberte si jednu z miestností. Ocitnete sa buď v nie práve pohostinnej izbe vraha, alebo v starej kancelárii v budove určenej na demoláciu, pod ktorou navyše sídlil cintorín. Napínavý úvodný scenár, spočiatku nejasné indície a hlavne ubiehajúci časový limit navodia atmosféru, ktorá vám podvihne adrenalín a vyskúša vašu odolnosť. Nemusíte sa však báť žiadnych šokov alebo odpudivých rekvizít, PanIQ Room je skutočne iba dokonalá room escape hra, ktorá vám potrápi hlavu a odhalí vašu povahu. Ste pripravený vstúpiť?

Všetky detaily o hre sa dozviete na www.paniqroom.sk.