PowerPlayManager

Si hokejový alebo futbalový fanúšik? Rád boxuješ, hráš tenis alebo pretekáš? Pre všetkých športových nadšencov prichádza nová možnosť virtuálneho športovania. A nielen to. Ak bolo vždy tvojím snom vlastniť vlastný hokejový alebo futbalový tím, PowerPlayManager ťa rýchlo prenesie do tvojho športovo-virtuálneho sveta.

 

Často sa pristihneš pri pozeraní majstrovstiev sveta v hokeji alebo pri sledovaní svojho obľubeného tímu a popritom si hovoríš, že sám by si ho vedel viesť oveľa lepšie? Prečo si to rovno nevyskúšať? Každý hráč v hre dostane svoj tím, s ktorým môže vyhrávať. Najdôležitejšia vec však je, že táto hra naplno preverí tvoje manažérske schopnosti, ale to ak si šikovný pomerne ľahko zvládneš. Potom ťa už bude deliť len malý krok od toho, aby si sa stal ozajstným veľkým manažérom vlastného hokejového tímu!

 


Okrem hokeja, je tu niečo aj pre fanúšikov futbalu. Pre nich je tu futbalový manažér. Cesta na vrchol býva však dlhá a miestami aj náročná, a len tí vyvolení sa dostanú na samotný vrchol futbalovej slávy. Iba tí najlepší sa môžu stať manažérmi reprezentačných tímov. Na túto cestu sa vydalo už skoro 770 tisíc manažérov, ktorí deň čo deň manažujú svoj tím a vedú ho k víťazstvám.


Ak by to ešte stále nestačilo predstavíme si okrem spomínaných manažerských hier aj iné športové hry. Menej náročné browserové hry, ktoré chytia úplne každého.

Boxing Duel

Ak máš v sebe dravosť a silu bojovníka tak sa v hre Boxing Duel myslelo práve na teba. Môžeš tak skúsiť nasledovať kariéru boxerskych legiend a vyzývať svojich súperov v dueloch, pretože sa zápasí o úspechy v podobe krásnych ocenení a trofejí. Celá hra je ozvláštnená príbehom mladého boxera, ktorý ťa bude sprevádzať jednotlivými úrovňami až do konca.


Tennis Duel

Ak ti nevonia box, je tu Tennis Duel, kde sa tiež nechávaš viesť svojím trénerom a máš možnosť hrať o poháre v rôznych turnajoch, ligách a rebríčkových zápasoch. Byť svetovou tenisovou jednotkou tak môžeš byť aj ty.


Racing Duel

A nakoniec pre najzbesilejších hráčov je tu Racing Duel, kde sa popreháňaš v tých najlepších autách. Okrem iného máš možnosť prihlásiť sa do rýchlych pretekov alebo si vytvoriť klub, kde aj so svojimi kamarátmi môžeš súťažíť na okruhu víťazov.

Tieto hry sú plné športovania a zábavy a každý si nájde to svoje, nielen zarytí športovci. Stačí si vybrať z úžasnej ponuky športov, ktoré PowerPlay Manager ponúka. Svet športu a zábavy na teba čaká už teraz!