Vedeli ste,že podnikanie online na internete je oveľa menej nákladne ako klasické podnikanie? Začať podnikať v online prostredí internetu sa dá aj z minimom finančných prostriedkov. Prečo je to tak? Ak chcete predávať klasicky v kamenej predajni potrebujete takúto predajňu kúpiť alebo prenajať,čo nie je určite lacná zaležitosť. Pri predaji online na internete nemusíte vlastniť,kupovať alebo prenajímať žiadne priestory. Dokonca nemusíte mať ani skladové priestory,pretože s dodávateľom sa môžete dohodnúť na tom že tovar bude on posielať priamo vašim zákazníkom a ako odosielateľa uvedie na zásielke  vaše logo a adresu vašej firmy. Je to takzvaný Dropshoping  a využíva ho veľa nie len začínajúcich podnikateľov.

Jedine čo musíte mať pri podnikaní online na internete je firemná prezentácia,predajne webstránky alebo e-shop. Pred niekoľkými rokmi profesionálne webstránky ktoré potrebuje nie len každá firma ale aj drobný živnostník programoval iba špecialista programátor web-designer. Postupne vznikali wedesignerské firmy,ktoré programujú webstránky a eshopy v cene niekoľkých stoviek až tisícok EUR.

Dnes je už situácia iná. Nemusíte vynakladať nehorázne finančne prostriedky za webdesign. Profesionálne webstránky alebo e-shop si jednoducho a rýchlo vytvorite celkom sami aj keď neviete programovať,nepoznáte HTML-kód, CSS,PHP a JAVA-script. Stačí ak viete použivať počítač na bežnej užívateľskej úrovni. Vďaka Bizniswebu,systému na rýchle a jednoduché vytvorenie profesionálnych webstránok alebo e-shopu zvládne tvorbu webu ozaj každý. Administrácia Bizniswebu je založená na redakčnom systeme Flox 2.0,beží v hocijakom internetovom prehliadači,takže webstránky si môžete vytvárať alebo upravovať kdekoľvek,nie len na počítači ale aj na ľubovoľnom mobilnom zariadení. Po registrácii kde zadáte iba názov vašej budúcej stránky,emailovú adresu a heslo si vyberiete jednu z 500 pred-pripravených šablón. Nebojte sa,ak sa vám náhodou neskôr nebude design vašej stránky páčiť,jednoducho šablónu zameníte za inú. Po vybraní šablóny si na stránky jednoducho vkladáte alebo píšete texty,pridávate obrázky a fotografie poprípade videa alebo audio zvukové nahrávky. Takto si za krátku chvíľku vytvorite úplne sami vlastne osobne webove stránky,predajne stránky,e-shop alebo firemnú prezentáciu.  Vami vytvorene stránky budu vďaka použitej šablóne na nerozpoznanie od profesionálnych stránok ktoré naprogramoval špecialista webdesigner. Vami vytvorene webstránky si môžete nezávisle a bez záväzkov testovať 15 dni. Ak budete celkom spokojný zaplatíte iba zlomok z ceny ktorú bi ste inač zaplatili webdesignerskej firme za vytvorenie webstránky. Takto ušetrené peniaze môžete použiť na príjemnejšie veci.

Nápadité, prehľadné, intuitívne, zaujímavé, nevšedné, kreatívne, moderné, kvalitné, funkčné, bezchybné, informatívne a predávajúce. Presne takéto internetové stránky  uspokoja nárok aj tých najnáročnejších z vás. Vyskúšajte si aké je to jednoduché ešte dnes.