SEO optimalizácia pre vyhľadávače – vyššie pozície vo vyhľadávačoch a väčšia návštevnosť webových stránok

SEO optimalizácia špic.sk – to sú vyše 10 ročné skúsenosti v oblasti online marketingu a optimalizácie webových stránok pre vyhľadávače. Našli ste náš web pretože niečo o online marketingu a SEO optimalizácii vieme.

Venujeme sa optimalizácii pre vyhľadávače už vyše 10 rokov (pozri SEO referencie). Stále nás to baví a zaujíma, sledujeme najnovšie trendy v optimalizácii stránok pre vyhľadávače. Zaujímame sa o všetky nové informácie, ktoré sa tejto oblasti týkajú. Najskôr sme mali optimalizáciu webových stránok ako Hobby, no na prelome rokov 2015/2016 sa všetko mení a začíname poskytovať SEO služby ako aj kompletný online marketing profesionálne.

SEO optimalizácia pre vyhľadávače

Optimalizácia pre vyhľadávače – Špic

Rozhodli sme sa, že SEO optimalizácia ako aj komplet online marketingu bude našou hlavnou činnosťou. Teraz budeme môcť naše skúsenosti odovzdať Vám a Vašim webovým stránkam. Taktiež sa nestratíme ani na poli PPC reklamy na platforme Google Adwords alebo Facebook reklame.

Profesionálne a na mieru Vám pomocou našich vedomostí a skúseností nastavíme web-stránku. Ako z hľadiska ON page, tak aj z hľadiska OFF page faktorov. Cieľom bude dosiahnutie lepších pozícií vo vyhľadávačoch ako: Google, Seznam, Yahoo, Bing atď.

Pamätajte, webovú stránku vám vytvorí v dnešnej dobe už hocikto s cenami od pár desiatok eur resp. pár stoviek Eur. Cena závisí od druhu webovej stránky, jej zamerania a náročnosti zadania. Profesionálnu a modernú webovú stránku Vám vytvoríme aj my. Či už jednoduchú, ale zároveň modernú, informačnú, firemnú web-stránku s cenou od 300€. Samozrejme s kvalitným nastavením ON Page SEO faktorov. Taktiež aj profesionálne nakódovaný web, eshop, alebo portál v PHP a JAVA scriptoch.

Ďalšia a veľmi dôležitá vec je návštevnosť vašej webovej stránky a jej pozície vo vyhľadávačoch. To Vám web-master alebo programátor nezaručí – SEO optimalizácia Špic.sk ANO.

Jedna z posledných a nie menej dôležitých vecí je cieľová konverzia.

Je rozdiel mať konverziu 1% čiže zo 100 návštevníkov 1 človek vykoná požadovanú akciu do cieľa napr. nákup, registrácia, odovzdanie emailu.

A je rozdiel mať túto konverziu napríklad 10-15%, a verte, že je to cítiť. Keď máte aspoň pár stoviek, alebo tisícok návštevníkov mesačne. V tomto Vám pomôžeme tiež.

Napíšte nám v záložke SEO kontakt, vyplňte formulár a následne Vás budeme kontaktovať.

Váš email zostane v bezpečí. Neposkytujeme ho žiadnej tretej strane. Neposielame spam a dokonca ani žiadne reklamné emaily, alebo novinky v žiadnych intervaloch. – NIKDY